اخبار بازی

بازی Cyberpunk 2077 اشک بازیکنان را در می‌آورد

بازی Cyberpunk 2077 ماموریت‌های بسیار زیادی دارد، و بعضی از این ماموریت‌ها قرار است اشک شما را در آورند!

طی مصاحبه‌ اخیر آقای Paweł Sasko، طراح مراحل ارشد بازی «سایبرپانک 2077»، این عنوان نهایت سعی خود را می‌کند که از نظر احساسی شما را تحت تاثیر قرار دهد. او می‌گوید: «باور کنید که بازی شما را وادار به گریه می‌کند، واقعا امیدوارم همینطور باشد. ما تمام توانمان را می‌گذاریم که بازیکن کاملا درگیر شود و حتی یک لحظه از صفحه چشم برندارد.»

بازی Cyberpunk 2077

او این‌گونه ادامه میدهد: «فکر می‌کنم هم احساس شادی در بازی وجود دارد و هم غم. و البته عصبانیت، شما تمام این احساسات را تجربه خواهید کرد. این یکی از اهداف اصلی ما در بازی است؛ ما شما را غافلگیر می‌کنیم، از این بابت مطمئن باشید.»

هفته‌ی گذشته شایعاتی مبنی بر وجود سه پروژه‌ مختلف و در دست ساخت از عنوان «سایبرپانک 2077» پخش شده بود، که این قضیه توسط استودیوی سازنده یعنی CD Projekt Red رد شد. آن‌ها به این شایعات این‌گونه پاسخ داده بودند: «در حال حاضر ما پنج تیم فعال داریم که هرکدام بر روی پروژه‌ای در حال کار هستند. سه تیم از این پنج تیم روی عنوان «سایبرپانک 2077» کار می‌کنند، و از بین دو تیم دیگر هم یکی در حال ساخت بازی Gwent (مینی گیم کارتی در بازی «ویچر 3» که به یک عنوان مستقل تبدیل شد) و تیم آخر هم روی یک پروژه معرفی نشده موبایلی کار می‌کند.

عنوان Cyberpunk 2077 در تاریخ 16 آپریل 2020 (28 فروردین 1399) برای پلتفرم‌های PC، PS4 و Xbox One عرضه خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا