اخبار بازی

پیش‌بینی فروش 20 میلیون نسخه‌ای بازی Cyberpunk 2077 در سال اول انتشار

بازی Cyberpunk 2077

شکی وجود ندارد که کمپانی CD Projekt Red به لطف عرضه و فروش بازی Cyberpunk 2077 قرار است سال بزرگی را در 2020 تجربه کند. اما سوالی که مطرح می‌شود بدین شرح است که لانچ و عملکرد تجاری این بازی تا چه اندازه بزرگ خواهد بود؟ به گفته یکی از وبسایت‌های تحلیلی، میزان فروش این اثر می‌تواند از سطح انتظار بسیاری از مخاطبین بیشتر باشد.

Bloomberg به تازگی لیست 50 کمپانی که قرار است در سال 2020 عملکرد آن‌ها را تحت نظر داشته باشد را اعلام کرده و نام CD Projekt Red در جایگاه یازدهم این لیست مشاهده می‌شود. این رتبه‌بندی، شرکت مذکور را در جایگاه نخست کمپانی‌های مربوط به تکنولوژی قرار داده و دلیل آن هم بیشتر از هر امر دیگری به انتشار بازی Cyberpunk 2077 در سال آینده مربوط می‌شود.

متیو کانترمن (Matthew Kanterman) تحلیل‌گر Bloomberg معتقد است فروش بازی Cyberpunk 2077 به گونه‌ای خواهد بود که احتمالا از سطح انتظاری که بسیاری از افراد از آن دارند فراتر خواهد رفت. کانترمن در ادامه از احتمال فروش 20 میلیون نسخه‌ای بازی در سال اول انتشار گفت که در صورت وقوع بسیار شگفت‌انگیز خواهد بود. زیرا به غیر از آثار راک‌استار گیمز هم‌چون Grand Theft Auto و Red Dead Redemption، چنین میزان فروشی به ندرت در میان بازی‌ها دیده می‌شود.

با این حال موفقیت بازی The Witcher 3: Wild Hunt و در کنار آن، حضور شخصی چون کیانو ریوز در بازی موجب شده تا موفقیت بسیار گسترده‌ای برای Cyberpunk 2077 پیش‌بینی شود. این بازی در تاریخ 16 آپریل 2020 برابر با 28 فروردین 99 برای پلتفرم‌های Xbox One، PlayStation 4 و کامپیوترهای خانگی منتشر می‌شود.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.