اخبار بازی

ویروس کرونا بی تاثیر بر تولید عنوان Cyberpunk 2077

 انتشار در ماه سپتامبر همچنان پا بر جاست

شرکت CD Projekt Red اخیرا با توجه به شیوع ویروس کرونا، سیاست های جدیدی را برای سلامت کارمندانش پیاده سازی کرده است. این شرکت اعلام کرده که در حال انجام اقداماتی است تا شرایط را برای کار کردن کارمندانش از منازلشان مهیا کند.
بازه زمانی این دور کاری ” تازمانی که نیاز باشد” اعلام شده و شامل تمام این افراد این سازمان می‌شود. در قسمتی از این توییت آمده است:” چالش های به وجود آمده ، هیچ خدشه ای در تلاش ما برای منتشر کردن بازی نقش آفرینی جذابمان در ماه سپتامبر ایجاد نکرده است. “

عنوان Cyberpunk-2077

بیشتر شرکت های بازی سازی هم در شرایط شرکت CD Projekt Red به سر میبرند. شرکت Bungie ،سازنده عنوان Destiny هم اعلام کرد که کارمندانش را به دور کاری فرستاده است. شرکت های Rockstar و EA هم قبلا تصمیماتی مشابه گرفته بودند. شرکت Microsoft از کارمندانش در دفتر مرکزی شهر سیاتل و سن فرانسیسکو خواسته تا تاریخ 25 مارس از خانه هایشان دورکاری کنند. این در حالی است که هر دو شرکت Microsoft و Bungie دفتر مرکزیشان در شهر سیاتل قرار داد که تا کنون بیشترین آمار کشته های کشور را با 10 کشته به خود اختصاص داده است.

احسان عجمی نژاد فرد

َAre gamers really scaping Reality or just enjoying different ones ?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.