اخبار بازی

احتمال عرضه بخش چند‌نفره برای بازی Cyberpunk 2077 پس از انتشار آن

بازی Cyberpunk 2077

اعضای استودیو CD Projekt RED هم‌چنان احتمالات بخش چندنفره برای بازی Cyberpunk 2077 را در نظر گرفته و در حال بررسی آن هستند. این در حالی است که تمرکز ساخته مورد انتظار آن روی تجربه بخش داستانی و تک‌نفره بوده و وعده یک بازی نقش‌آفرینی جهان باز دیگر با جزئیات فراوان را می‌دهد.

در گفتگو با وبسایت یوروگیمر مارتی جونکرز (Marthe Jonkers) کانسپت آرتیست ارشد بازی و استودیو CD Projekt RED در پاسخ به این سوال که آیا بازی دارای بخش چندنفره نیز خواهد بود یا خیر اظهار کرد که این موضوع، موردی است که سازندگان در حال بررسی آن بوده و در حالی که تمرکز اصلی بازی روی بخش تک‌نفره است اگر سازندگان راهی پیدا کنند که تجربه چندنفره برای محصول آن‌ها منطقی بوده و هم‌خوانی داشته باشد آن را به بازی اضافه می‌کنند.

ما برای بخش چندنفره هم‌چنان در فاز تحقیق و توسعه به سر می‌بریم. اما تمرکز ما روی تجربه تک‌نفره قرار دارد و این چیزی است که شما پس از عرضه بازی در سال 2020 دریافت می‌کنید. این موضوع بدین معنی نیست که ما وجود یا عدم وجود بخش چندنفره درون بازی را تایید کرده‌ایم.

چنان‌چه شما بخش چندنفره را به دورن محصول خود وارد کنید باید این امر به درستی انجام شود. عمق چنین عملکردهایی برای ما اهمیت فراوانی دارد و باید مطمئن باشیم همه چیز با یکدیگر هم‌خوانی دارند. در بخش تک‌نفره بازی همه موارد با یکدیگر هم‌خوانی دارد. ما قرار نیست تنها یک بخش چندنفره به بازی خود وارد کنیم و دیگر به جزئیات آن توجه نکنیم.

ما هیچ‌وقت کاری را که حداقل در حد استاندارد The Witcher نباشد برای بازی Cyberpunk 2077 انجام نمی‌دهیم. من نمی‌دانم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد ما هر کاری که قرار باشد انجام دهیم اطمینان حاصل می‌کنیم که در کیفیت بالایی قرار داشته باشد.

بازی مذکور در تاریخ 16 آپریل 2020 برابر با 28 فروردین 99 برای کنسول‌های Xbox One و PlayStation 4 و پلتفرم‌های کامیپوترهای خانگی گوگل استیدیا عرضه می‌شود.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.