اخبار بازی

Cyberpunk 2077 یک RPG حقیقی خواهد بود

یکی دیگر از بازی هایی که CD Projekt RED علاوه بر The Witcher 3 در حال کار بروی آن است، Cyberpunk 2077 نام دارد که اطلاعات چندانی هنوز از آن منتشر نشده است. این بازی از آنجایی که دارای مبارزاتی به سبک بازی های شوتر است، خیلی ها نگران این مسئله هستند که عنوان مذکور به ریشه های یک عنوان RPG وفادار خواهد بود یا تبدیل به یک بازی شوتر می شود؟ آقای Marcin Iwinski در مصاحبه با IGN پاسخ می دهند: "مردم از من سوال میکنند که آیا Cyberpunk 2077 یک بازی چند نفره خواهد بود یا یک شوتر محض و من هم پاسخ میدهم که ناراحت نباشید این عنوان یک RPG حقیقی خواهد بود. استدیو ما به خاطر داستان سرایی و ارائه دنیاهای بزرگ مشهور است پس با این حساب، مسئله در اینجا درس هایی است که از سری های گذشته Witcher و جنبه Open-World فرا گرفته ایم و قرار است آن را در Cyberpunk 2077 اعمال کنیم."

آقای Iwinski همچنین گفته اند که ما شاهد المان های جدیدی در گیم پلی خواهیم بود: "بله این یک بازی RPG است اما ما به دنبال ارائه عناصر جدید در گیم پلی هستیم که نمی توانم درباره آن سخن بگویم. اما با قاطعیت تمام میگویم که Cyberpunk 2077 یک شوتر چند نفره نخواهد بود. "

استدیو CD Projekt RED سابقه بسیار خوبی در بازی های RPG دارد و امیدواریم که به مانند همین صحبت ها، Cyberpunk 2077 از تبدیل شدن به یک شوتر محض فاصله بگیرد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.