اخبار بازی

CVG : بازی Enslaved از نظر گرافیکی در حد Uncharted میباشد .

بازی Enslaved از استودیوی Ninja Theory لحاظ غنای رنگی در حد Mario و از نظر جزئیات به اندازه ی Gears of war و از جنبه ی انیمیشن به زیبایی Uncharted میباشد .  اینها صحبتهای نویسنده ی وبسیات CVG اقای Andy است که در پیش نمایشی که از این بازی نوشته ست این بازی را از لحاظ جلوه های بصری در حد و اندازه های بازی Naughty Dog میشمارد . Ninja Theory در کارنامه ی خود بازیهایی زیبایی را تا به کنون ساخته که از جمله ی انها میتوان از بازی اختصاصی این استودیو برای PS3 یعنی heavenly sword نام برد . به هر حال این استودیو دلیل مالتی پلتفرم شدن خود را در مصاحبه ای با CVG سود بسیار کم حاصل از اختصاصی بودن عنوان کرده است .

Andy می افزاید : سکانس های مربوط به پلتفرمینگ که شامل تاب خوردن میمونی شکل از طریق ستون ها و گرفتن تکه اجرها  و اویزان شدن از لوله های فلز با نوک انگشتان , دقیقا شبیه به بازی Uncharted کار شده است . و این در حالی بود که من بازی را روی 360 مشاهده کردم .

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.