اخبار بازی

Crytek: گزارش‌های اخیر درست است

حدود 1 ماه پیش بود که گزارش‌های متعددی پیرامون مشکلات مالی Crytek منتشر شد و این در حالی بود که این شرکت سکوت اختیار کرده و آن را تایید و یا تکذیب نکرده بود. حال این شرکت تصمیم به شفاف‌سازی گرفته و در عین تایید ضمنی این گزارش‌ها مواردی را به آن اضافه کرده است.

در طی بیاینه‌ای که به دست GI رسیده است، Crytek از اتفاقاتی خبر داده و همچنین از تزریق سرمایه‌ی بیشتر در جهت استراتژِی‌های بلند مدت خبر داده است، همچنین که اوضاع پیش‌آمده را به خاطر عدم اشتراک تغییرات با کارمندان خویش دانسته هر چند که این امر را به دلیل عدم افشای برخی سیاست‌های شرکت دانسته:
 

"همانند یک شرکت بازیسازی، Crytek نیز در یک دوران جابه‌جایی بوده است. دورانی که این شرکت را از یک استدیوی سازنده به یک ناشر آنلاین تبدیل کرده است و این امر نیاز به تغییرات اساسی در بخش استراتژی‌های بلند مدت داشته است که یکی از مهم ترین این تغییرات، نیاز به سرمایه بیشتر بود که تامین شده است. ما از شما می‌خواهیم که اوضاع را درک کرده، هر چند که فعلا هیچ‌گونه اطلاعات بیشتری نمی‌توانیم بدهیم اما بدانید که ما باز دوباره بر روی هسته‌ی مرکزی Crytek کارکرده و شرکت برای استراتژی‌های بلند مدت تامین شده است"
 

همچنین گزارشی به دست آمده که کارمندان Crytek UK بالاخره توانسته‌اند حقوق خود را پس از چند ماه دریافت کنند.

هر چند که Crytek از مساعد شدن اوضاع و تغییراتی اساسی خبر می‌دهد اما آیا به عنوان یک ناشر موفق خواهد بود؟

منبع

مطالب پیشنهادی:

کامیار صیاد

Knowledge is power, guard it well

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.