اخبار بازی

Crytek انتظار ندارد عناوین ابتدایی نسل جدید با Crysis 3 متفاوت باشد

ریاست شرکت Crytek آقای Cevat Yerli  معتقد است اولین سری از بازی های نسل جدید چندان تفاوتی با Crysis 3 در نسل حاضر کنسول ها ندارد. در گفتگویی با سایت CVG  آقای Yerli  این نکته را عنوان کرده است که تصور نمی کند که شرکتش برای عرضه عنوان Crysis 3 برای کنسول ها چیزی کم گذاشته باشد. آقای Cevat Yerli در این مورد عنوان کرده است: "پروژه های شرکت Crytek بطور کلی بسیار فراتر از سطحی است که در کنسول های نسل حاضر دست یافتیم. من تصور می کنم که مردم بسیار شگفت زده خواهند شد از اینکه عناوینی که در ابتدا نسل جدید عرضه می شوند تفاوت چندانی با Crysis 3 نخواهند داشت." وی در ادامه تیم سازنده بازی را بخاطر خلق هویت بصری خاص خود ستایش کرده است.

آقای Cevat Yerli در این مورد می گوید: "چنین دنیایی با این سطح از جزییات، تصویرگری و عمق تاکنون  وجود نداشته است." وی در ادامه عنوان کرده است: "من تصور می کنم که هیچ بازیی تاکنون به این سطح از آرایش نرسیده است، این یک منظره بصری است."

عنوان Crysis 3  در تاریخ 19 فوریه در آمریکای شمالی و 22 فوریه در اروپا بر روی PC، PS3 و Xbox 360 عرضه می شود.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.