اخبار بازی

Crysis 3: مد Hunter معرفی شد

Crytek امروز در طی کنفرانس مطبوعاتی EA در Gamescom از مد جذابی با نام Hunter برای بخش مالتی پلیر Crysis 3 پرده برداری کرد.

در این مد که دو تیم روبه‌روی هم قرار می‌گیرند، جمعا 16 نفر برای PC و 12 نفر برای کنسول ها می‌توانند به انجام بازی بپردازند. هر مچ این مد 120 ثانیه به طول می‌انجامد.

تیم اول که تعداد آن‌ها بیشتر است شامل سربازان C.E.L.L Trooper می‌باشد. تیم دوم که از Hunterها تشکیل شده با این‌که کوچک است اما قابلیت استفاده از نانوسیت و ویژگی های آن مانند Cloaked (غیب شدن) را دارا می‌باشد. در این مد، C.E.L.L Trooperها باید تلاش کنند تا پایان مدت زمان هر مچ که 120 ثانیه است، زنده بمانند. در عوض Hunterها باید قبل از تمام شدن زمان تعیین شده تمام Trooperها را بکشند.
هر بار که Hunterها بتوانند یکی از Trooperها را بکشند، تیم این Trooper عوض و به Hunter تبدیل می‌شود و در نتیجه با کشتن هر Trooper، تعداد اعضای Hunterها بیشتر می‌شود!

در ویدیوی نمایش داده شده، 2 تا Hunter در مقابل 14 نفر از اعضای C.E.L.L Trooper قرار می‌گیرند. Hunterها به آرامی و خونسردی اما دقیق و با مهارت، تک تک Trooperها را می‌کشند که در نهایت در ثانیه‌های آخر که تنها یکی از Trooperها زنده مانده و با اضطراب در حال فرار می‌باشد در مقابل سیل عظیم Hunterها قرار می‌گیرد!

تریلر مربوط به این مد را می‌توانید در انتهای خبر تماشا کنید.

Crysis 3 برای عرضه در فوریه 2013 برنامه ریزی شده است.

تصاویر مالتی پلیر بازی و مد Hunter:

 border=  border=  border=
 border=

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.