اخبار بازی

CryEngine 3 در طی 5 روز صدهزار بار دانلود شده.

هنوز یک هفته نمیشود که استودیو آلمانی Crytek موجود بودن CryEngine 3 Software Development Kit را برای دانلود به صورت مجانی و استفاده ی غیر تجاری اعلام کرده است، و حتی همین الان با گذشت تنها پنج روز انجین مورد استفاده ی این استودیو بیش از صد هزاربار دانلود شده است. با دیدن این مسئله که خیلی ها هر چیزی که برای ساخت یک بازی زیبا نیاز میباشد را در اختیار دارند، قمار Crytek این است که موانع موجود در راه آنان را کم کند و افراد بیشتری را با این تکنولوژی خو دهد.

بدترین( یا بهترین ) مسئله در این میان این است که اگر توسعه دهندگان یک بازی با استفاده از این تنظیمات مجانی در بازی خود به پول فراوانی دست پیدا کنند، باید حق استفاده از این تکنولوژی را خریداری کنند و از 20% سود خود بگذرند. به هر حال باید منتظر ماند و دید که آیا با این رویکرد میتوان بازی های بیشتری را با تکنولوژی CryEngine 3 دید یا خیر. این در حالی است که Unreal Engine از Epic همیشه و در همه جا حاضر بوده، و Crytek نیز بلاخره به رقابت با این شرکت قدم گذاشت. بگذارید صبر کنیم و در نهایت ببینیم که میتوان در آینده ای نزدیک صدهزار بازی زیبا با استفاده از این انجین دید یا نه؟

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.