اخبار بازیجدیدترین تریلر بازی ها

آغاز فصل اول جایزه بزرگ بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled

بازی Crash Team Racing

بعد از انتشار بازی محبوب Crash Team Racing Nitro-Fueled و استقبال زیاد بازیکنان از آن، شرکت اکتیویژن (Activision) در تاریخ ۱۲ تیر ماه (July 3) اولین محتویات پس از عرضه‌ این بازی را منتشر می‌کند.

امروز فصل اول جایزه بزرگ (Grand Prix) بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled آغاز می‌شود و در آن چالش‌ها و مسابقات جدیدی وجود دارد. نام این فصل “Nitro Tour” است و تا تاریخ ۶ مرداد ماه (July 28) ادامه خواهد داشت و در آن بازیکنان بعد از اتمام هر یک از چالش‌ها XP و پاداش‌های مختلفی را کسب می‌کنند که این پاداش‌ها برای خرید ماشین‌ها، پوسته‌ها و آیتم‌های شخصی‌سازی جدیدی که به بازی اضافه شده، استفاده می‌شوند.

از دیگر محتویات این فصل می‌توان به نقشه‌ی Twilight Tour اشاره کرد که با حال‌وهوای مناطق خاورمیانه‌ای طراحی شده و اگر بازی Crash Bandicoot 3: Warped را بازی کرده باشید، این نقشه برای شما آشنا خواهد بود همچنین شخصیت‌های تاونا (Tawna) و تروفی گرل (Trophy Girl) نیز به بازی اضافه خواهند شد.

نیترو تور اولین فصل از فصل‌های جایزه بزرگ Crash Team Racing Nitro-Fueled است و پشتیبانی از این بازی ادامه خواهد داشت. همچنین شرکت اکتیویژن اعلام کرده است که در فصل بعدی، شاهد شخصیت‌های Baby T و Baby Crash و در فصل بعد از آن هم شاهد Spyro the Dragon خواهیم بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.