اخبار بازیایکس باکس وانپلی استیشن 4

تریلر جدید از گیم‌پلی بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time

در طی دومین رویداد PlayStation‘s State Of Play گیم‌پلی جدیدی از بازی  Crash Bandicoot 4: It’s About Time منتشر شد. در این عنوان بازیکنان می‌توانند در طول بازی بجای کرش یا کوکو بازی کنند و حتی در زمان‌هایی بجای کورتکس و دینگودیل . همچنین از یک مد معکوس رونمایی شد جایی که بیناکس به کمک شما می‌آید، این حالت مثل یک مد آیینه‌ای و تغییر زاویه‌ی دید است به همراه راه‌های مختلف برای بازی است. کرش این قابلیت را خواهد داشت که روی دیوار بدود، با طناب تاب بخورد، از روی میله‌ها لیز بخورد و از زیپ‌لاین‌ها استفاده کند.

بازی تمامی داستان‌های عناوین پلی‌استیشن 2 را نادیده خواهد گرفت و داستان خود را بعد از وقایع Crash Bandicoot: Warped اتفاق می‌افتد سال 1998 است و کرش با خوشحالی در حال استراحت در جزیره‌ی خود است تا اینکه اتفاقی یکی از ماسک‌های کوانتوم را در مسیر پیدا می‌کند که به نظر می‌آید که ماسک و دوست کرش ،آکو آکو را می‌شناسد. با بازگشت چهار ماسک کوانتوم ، کرش و دوستانش به بعد‌های مختلفی از فضا و زمان پرش می‌کنند تا نئو‌کورتکس ، دکتر انتروپی و اوکا اوکا که از تبعید خود بازگشته‌اند را متوقف کنند.

همچنین در این تریلر تایید شد که هیچ خبری از microtransaction  نیست و بازی Crash Bandicoot 4 دارای لباس‌های زیادی است که تمامی آنها کاملاً جنبه تزئینی دارند و هیچ تاثیری در گیم‌پلی بازی نخواهند داشت. تمامی این لباس‌ها در طول بازی از طریق کامل کردن چالش‌ها و پیدا کردن اسرار قابل قفل‌گشایی خواهند بود.

  بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time در 11 مهرماه ( 2 اکتبر) برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد. هنوز خبری از عرضه‌ی این بازی بر روی پلتفرم‌های دیگر منتشر نشده است.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.