اخبار بازی

Cox و Mercury Steam به دنبال ساخت Reboot از Contra هستند

هنوز هم می توان اشخاصی را پیدا کرد که بر روی کامپیوترهای خود و با استفاده از شبیه سازهای مختلف در حال بازی کردن نسخه های مختلف Contra هستند ولی Cox و تیمش برنامه دیگری برای ما دارند.

آقای Cox از سال 1997 تا به حال سرپرستی تیم سازنده نسخه های مختلف از بازی های Castlevania را برعهده داشته است ولی انگار می خواهد به زودی دست از این سری کشیده و ساخت عنوان جدیدی را آغاز کند. وی در این مورد می گوید: "فکر کنم که زمان آن رسیده است که این عنوان را ترک کنم و دیگر نمی خواهم به عنوان مغز متفکر بر روی این سری کار کنم. " وی در ادامه در مورد ادامه کار بر روی Lord Of Shadow 2 که ماه گذشته معرفی شد، می گوید: "بهتر است که این کار را کسی دیگر به پایان برساند چون من نمی خواهم به عنوان آفای Castlevania شناخته شوم و هم‌چنین تیمم به عنوان Castlevania team خوانده شود. وقتی شما در یک شرکت خلاق کار می کنید، همیشه پروژه های مختلف و ایده های مختلفی وجود دارد که دوست دارید بر روی آن ها کار کنید و این کار همان چیزی است که ما می خواهیم انجام دهیم. "

وی در ادامه صحبت های خود با خبرنگار VG247 در مورد کار بعدی خود می گوید: "ما می خواهیم کار متفاوتی انجام دهیم. من همیشه Contra را دوست داشتم و خیلی دوست دارم که بر روی این عنوان کار کنم و حالا که سرپرستی سری بزرگ Castlevania را بر عهده کسی دیگری گذاشتیم می توانیم مشعل ساخت سری دیگری را در دست بگیریم. در Mercury Steam ایده های جذابی برای ساختن این بازی وجود دارد. ما دوست داریم این ایده ها رو به ثمر برسانیم و آن ها را به دست بازیکنان بدهیم و امیدوارم با موفقیت Lord Of Shadow 2 بتوانیم شانس این کار را داشته باشیم. "

بعد از سال 2011 که اخباری در مورد ساخت Reboot عنوان Contra از طرف Konami هیچ خبر دیگری از این عنوان نشد و حالا می توان امید داشت که Cox و تیمش ساخت این بازی را بر عهده بگیرند و شاهکاری همچون Lord Of Shadow را عرضه کنند. می توانید تیزر سال گذشته Contra را در پایین خبر مشاهده کنید.

 

منبع

مطالب پیشنهادی:

داود سامانی

از رفیق زیاد شانس نیاوردم! Game

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.