اخبار بازی

احتمال تاخیر آپدیت بعدی بازی Rainbow Six: Siege به دلیل شیوع ویروس کرونا

بعد از اجرای سیاست‌های کار از خانه توسط یوبی‌سافت، تیم Rainbow Six اعلام کرده است که در حال بررسی تاثیرات این حرکت بر روی محتوای آینده هستند.

بازی Rainbow Six Siege

به دنبال Bungie، EA و دیگر غول‌های صنعت بازی، تیم توسعه‌دهنده بازی Rainbow Six Siege هم کار از خانه را شروع کرده‌اند. این حرکت ممکن است تقویم انتشار محتوای جدید برای بازی را تغییر دهد و شاهد تاخیر آن‌ها باشیم.

یوبی‌سافت با انتشار توییتی به طرفدارانش اعلام کرد که در همه‌ی مناطق تحت تاثیر ویروس کرونا، توسعه‌دهندگان از خانه خود کار خواهند کرد تا علاوه بر حفظ ایمنی خود بتوانند اطمینان پیدا کنند که همه بتوانند به بازی خود ادامه دهند. اکانت رسمی Rainbow Six در روز پنجشنبه اعلام کرد که تجربه روزانه بازی تغییری نخواهد کرد ولی آپدیت‌های کوچکی از بازی ممکن است حذف شود.

در ادامه توییت گفته شده است که تیم بازی در حال بررسی تاثیر این اتفاقات بر روی زمان انتشار محتوای بعدی بازی است و اگر تغییری در زمان‌بندی آن به وجود بیاید به طرفداران خبر خواهند داد. همچنین یوبی‌سافت اعلام کرده است که این بازی شوتر چندنفره در روز لانچ کنسول‌های نسل بعد آماده بازی بر روی Xbox Series X و PlayStation 5 است اما مشخص نیست که آیا نگرانی‌های ویروس کرونا بر روی زمان‌بندی آن تاثیر خواهد گذاشت یا خیر.

این ویروس جهانی تاثیرات گسترده‌ای برروی صنعت بازی گذاشته است که میتوان به لغو GDC 2020 اشاره کرد که باعث شد سونی مشخصات کنسول بعدی خود را از طریق لایواستریم معرفی کند. همچنین بعد از لغو E3 بسیار از استودیوهای دیگر نیز در حال بررسی چگونگی نمایش آثار خود هستند.

البته که هنوز هیچ خبر موثقی از تاخیر خوردن محتوای آینده بازی موجود نیست اما اطلاع‌رسانی و شفاف‌سازی تیم توسعه‌دهنده حرکت خوبی برای طرفدارانی‌ست که خود را برای زندگی قرنطینه آماده می‌کنند. بعد از حدود پنج سال از انتشار این بازی، R6: Siege آمار خیره‌کننده‌ای در استیم از خود بر جای می‌گذارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.