اخبار بازی

اشاره به Alan Wake با اعلام برنامه بسته‌های الحاقی بازی Control

گیمرها مدت‌هاست که از استودیو Remedy در خواست می‌کنند تا بازی Alan Wake را باز گرداند و اکنون احتمال دارد این امر در بسته‌های الحاقی بازی Control صورت بگیرد. این استودیو روز گذشته برنامه خود برای بسته‌های الحاقی آخرین ساخته خود را منتشر کرد و در آخرین بسته الحاقی حاضر در این برنامه، بسته پولی با نام AWE قرار دارد. همان‌طور که در بالا مشاهده می‌کنید درون این نام نیز نور چراغ‌قوه آشنایی به چشم خورده و دو حرف “A” و “W” نیز در آن خودنمایی می‌کنند. لازم به ذکر نیست که همه این موارد، عنوان Alan Wake را یادآور می‌شود.

به گفته استودیو Remedy، بسته AWE بخش جدیدی از عمارت Oldest House را با نام بخش تحقیقات مورد جستجو و بررسی قرار می‌دهد. در این بسته شخصیت اصلی بازی یعنی Jesse ماموریت می‌یابد تا با رویدادهای جهان‌ تغییریافته‌ای تعامل داشته و آن را بررسی نماید. با توجه به اشارات مشخصی که این بسته به Alan Wake می‌کند باید دید ارتباط آن به این بازی چگونه خواهد بود.

بسته AWE تا اواسط سال 2020 عرضه نمی‌شود اما پلیرها در پاییز 2019 می‌توانند انتظار اضافه شدن بخش Photo Mode را داشته باشند. اضافه شدن حالت جدید تحت عنوان Expeditions در ماه دسامبر سال جاری نیز از دیگر برنامه بسته‌های الحاقی بازی Control به شمار می‌رود. در این حالت شخصیت Jesse به مسئول امنیتی یعنی Arish کمک می‌کند تا تشکیلات مرموز و محیط اطراف آن را جستجو کند. این بخش شامل سخت‌ترین چالش‌های Oldest House می‌شود و استودیو Remedy نیز درباره آن اظهار کرده که پلیرها برای دوام آوردن در این بخش به بهترین تجهیزات و توانایی‌ها نیاز خواهند داشت.

در اوایل سال 2020 نیز اولین بسته الحاقی پولی بازی به نام The Foundation منتشر می‌شود. این بسته تاریخچه و سرگذشت Oldest House را روایت می‌کند. سازنده بازی در خصوص این بسته الحاقی توضیح داد که تصاویر دیوانه‌واری را در مقابل گیمر قرار داده و اوضاع باز هم عجیب و غریب می‌شود. عنوان Control برای کنسول‌های PlayStation 4 و Xbox One و هم‌چنین پلتفرم کامپیوترهای خانگی در دسترس قرار دارد.

نوشته های مشابه

‫4 دیدگاه ها

 1. [QUOTE=”Ali Venom, post: 4634109, member: 97585″]
  کاشکی هیچ وقت به این مورد اشاره نمیکردی

  دلم شکست
  [/QUOTE]
  خودمم حالم بد شد :D:(.
  واقعا یه دوره ای چه شاهکارهای بی بدیلی بازی میکردیم، valve امپراطور ژانر اول شخص بود، هیچوقت نفهمیدم چجوری تونست پشت کنه به اون کامیونیتی عظیم پشت هاف لایف و پورتال و کلا دیگه هیچوقت نخواد بسازه نسخه های بعدیشونو….
  به افسانه تبدیل شدن این دوتا سری

 2. [QUOTE=”hitman68, post: 4632402, member: 67760″]
  حتی چراغ قوه هم داره 😀
  یهو دیدی بعد نسخه دوم الن و کنترل اینا بهم رسیدن ی کراس اور شد 8->
  تا حالا بازیی داشتیم که اینطوری بشه؟ یعنی دوتا بازی شخصیت هاش توی ی دنیا و زمان بشه و بهم بخورن؟
  [/QUOTE]
  دنیای half life و portal یکی هست و وقایع دو بازی به موازات هم در حال جریانه، ولی متاسفانه valve دیگه بازی نمیسازه تا ببینیم chell و freeman با هم روبرو میشدن بالاخره یا نه. تقویم زمانبندی اتفاقات دو بازی و دنیاهاشون خیلی زیبا بود….

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا