اخبار بازی

«ONRUSH» عنوان جدید استدیوی «Codemasters»

استدیوی «Codemasters» سازنده‌ی سری بازی‌هایی چون «Dirt» و «F1» با همکاری کمپانی «Deep Silver» بازی جدید خود را با نام «ONRUSH» در کنفرانس سونی مربوط به نمایشگاه «Paris Game Week» معرفی کرد.

ONRUSH

این عنوان سعی در ایجاد تجربه‌ای بر اساس اکشن و مقابله با جاذبه در سبک ریسینگ دارد. در این عنوان تنها رسیدن به خط پایان مهم نیست بلکه هدف رانندگی پر تب و تاب و سبک خاصی است که در آن از دور خارج کردن حریفان و پر کردن «Rush bar» نقش مهمی دارد. «Rush» قدرتی است که به وسیله‌ی آن می‌توانید نیرویی هیجان‌انگیز و ویرانگر بوجود آورده که اگر در زمان درست استفاده شود باعث نابود شدن رقابت برای حریفان شما خواهد شد.

کارگردان عنوان «ONRUSH» آقای «Paul Rustchynsky» درباره‌ی این عنوان گفت :« ما از اینکه بالاخره میتونیم راجع به این عنوان صحبت کنیم هیجان زده‌ایم. اعضای تیم ما با بازی کردن عنوان‌های شاخص و آرکید در سبک ریسینگ بزرگ شدند به همین دلیل این فرصت بسیار خوبی هست که با بازتصور کردن این تجربیات روی کنسول‌های نسل حاضر عنوان تازه‌ای رو به بازار عرضه کنیم. ما باور داریم که بازیکنان به شدت مشتاق همچین تجربه‌ای هستند.

مهمترین فاکتور این عنوان سرگرم کننده بودن اون هست. این عنوان در مورد انتخاب نوع لاستیک‌ها، تنظیمات ماشین‌ها و حتی مسیر مسابقه نیست؛ این عنوان در مورد مرز‌های اکشن شما و ریسک‌ کردن‌هایی با خطر مرگ هست که باعث میشه به بزرگترین پاداش‌ها دست پیدا کنین.»

عنوان «ONRUSH» توسط تیم جدید استدیوی «Codemasters» (استدیوی «Evolution» سابق) ساخته و در تابستان ۲۰۱۸ برای کنسول‌های PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.