اخبار بازی

فصل سوم بازی Call Of Duty Modern Warfare چهارشنبه آغاز خواهد شد

پیج رسمی Call Of Duty در توییتر با انتشار تصویری این خبر را منتشر کرده است.

Call Of Duty MW Season 3

این پیج با پست تصویر بالا تاریخ آغاز فصل سوم را 8 آپریل اعلام کرده است. بازیکنان باید انتظار تفنگ‌ها، شخصیت‌ها و نقشه‌های جدید را داشته باشند. در این تصویر سه کاراکتر جدید بخش چندنفره‌ی بازی به همراه گوست را میبینیم که یکی از آن‌ها Alex میباشد که پای مصنوعی دارد. تصمیم اینفینیتی وارد برای اضافه کردن یک کاراکتر با عضو مصنوعی به بازی مورد تحسین هواداران قرار گرفته است. در این تصویر منتشر شده، نقشه Backlot از بازی Call Of Duty 4 و نقشه Village از بازی Modern Warfare 3 دیده میشود که باید منتظر بازسازی آن‌ها در این فصل باشیم.

هم‌اکنون بسیاری از بازیکنان بر روی بخش رایگان بتل رویال بازی به نام Warzone تمرکز کرده‌اند و باید دید در فصل جدید ویژگی جدیدی در آن خواهیم دید یا خیر. در این تصویر شاهد چهار نفر هستیم که احتمالا به اضافه شدن تیم‌های چهار نفره به Warzone اشاره دارد.

در روزهای اخیر، بخش چند نفره‌ی این بازی برای مدت کوتاهی رایگان شده بود تا به فروش آن قبل از آغاز فصل سوم کمک کند. شما میتوانید نقد و بررسی Wazone  و همچنین بررسی بازی Call Of Duty Modern Warfare را در بازی سنتر بخوانید.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.