اخبار بازی

یکی از اعضای ارشد کوالیشن: Xbox Game Pass، معیارهای جدیدی را برای موفقیت معرفی کرده است

مایک کرامپ ، از اعضای ارشد The Coalition، در مصاحبه‌ای با VentureBeat درباره Xbox Game Pass صحبت کرده است.

بازی Gears Tactics

بازی Gears Tactics به زودی برای PC عرضه خواهد شد و به همین بهانه مایک کرامپ مصاحبه‌ای را انجام داده است. او درباره چگونگی تغییر معیارهای موفقیت توسط سرویس Xbox Game Pass صحبت کرده است. آقای کرامپ میگوید تا قبل از آمدن این سرویس تنها به واحدهای فروخته‌شده به عنوان معیار موفقیت نگاه میکردند ولی حالا Game Pass، سازندگان را از اولویت قراردادن فروش بازی آزاد کرده است. ایشان اضافه کرده است که وقتی به دنبال ساخت بازی جدیدی هستند، وجود چند معیار مختلف برای موفقیت بسیار بهتر از آن است که فقط به تعداد واحد فروخته‌شده نگاه کنیم و به سازندگان اجازه میدهد تا ریسک‌های بیشتری بکنند.

همچنین آقای بن دکر از مدیران مارکتینگ تیم Xbox، گیم پس را به سالن سینمایی تشبیه کرده است که هم فیلم‌های هنری کوچک و هم بلاک‌باسترهای عظیم را نمایش میدهد.

بازی Gears Tactics در تاریخ 28 آپریل بر روی Steam و Xbox Game Pass For PC عرضه خواهد شد. نسخه‌ی Xbox One بازی هنوز تاریخ انتشاری دریافت نکرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.