اخبار بازی

Cliff Bleszinski از علاقه خود به همکاری در ساخت ادامه Gears of War می‌گوید!

روز گذشته راد فرگوسن کارگردان و مدیر اصلی استودیو The Coalition، این استودیو را به مقصد بلیزارد ترک کرد. با آن که تنها چند ساعت از اعلام این خبر نمی‌گذرد اما به نظر می‌رسد خالق اصلی سری، Cliff Bleszinski همچنان علاقمند به همکاری در ساخت ادامه‌ی Gears of War باشد.

در سال 2012 بود که Cliff B از شرکت اپیک گیمز برای همیشه جدا شد. او یکی از چهره ‌های شاخص و البته کارگردان سگانه اول Gears of War است. با جدایی اون برای مدتی سرنوشت و آینده سری Gears نامشخص باقی ماند. اما در سال ۲۰۱۴ بود که کمپانی مایکروسافت به صورت رسمی حق ساخت و انتشار ip گیرز را خریداری کرد. از آن زمان هواداران سری منتظر بازگشت Cliff B و ساخت شماره چهارم توسط او بودند. هر چند در همان سال Cliff B اعلام کرد که علاقه‌ای به ساخت شماره بعدی گیرز ندارد و بدین صورت به دنبال ساخت عنوانی جدید با نام Law Breakers در استودیو تازه تاسیس خود با نام Boss Key رفت که در نهایت با شکست تجاری مواجع و استودیو هم تعطیل شد.

از آن زمان تا به امروز Cliff B بازشنستگی خود از صنعت بازی‌های ویدیویی را اعلام کرده بود و بدین صورت او مشغول به انجام امور شخصی خود بود. اما در نهایت شب گذشته او برای اولین سکوت خود را شکست و در بیانیه‌ای از علاقه خود به همکاری در ساخت شماره‌ جدید Gears سخت گفت:
«پیشنهادات من همچنان برای ساخت فرانچایز گیرز وجود دارد و این کاملا به مایکروسافت بستگی دارد تا با من همکاری کنند. راد فرگوسن خیلی از ایده‌های مرا بدون استفاده گذاشت.»

همچنان او در ادامه اشاره کرد که ایده‌های زیادی برای شماره چهارم گیرز داشته است که از آن‌ها استفاده نشده و اما ایده های جدیدی هم برای شماره ششم گیرز دارد که مطمئنا برای طرفداران سری هیجان انگیز است.
«حتی اگر در حد سه صفحه از ایده های خودم را برای گیرز ۶ به صورت کلی بیان کنم، مطمئن هستم که طرفداران سری بسیار هیجان زده خواهند شد. من یک ایده برای شماره چهارم داشتم و بسیار هم خواهان استفاده از آن در بازی بودم، اما هیچ وقت از ایده من استفاده نشد.»

با جدایی راد فرگوسن از استودیو The Coalition و علاقه Cliff B به سری گیرز به نظر می‌رسد زمان مناسبی رسیده باشد تا شاهد بازگشت او به ساخت ادامه گیرز باشیم. با این حال تا بدین لحظه شرکت مایکروسافت هیچ واکنشی در خصوص سخنان تازه Cliff B بیان نکرده است.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.