اخبار بازی

Cliff Bleszinski نسخه نسل هفتم Watch Dogs را مقصر کاهش کیفیت بازی می داند

گرافیک بازی Watch Dogs این روزها بحث های بسیار داغی را به همراه داشته، طوی که حتی آقای Cliff Bleszinski هم سکوت نکرده اند. ایشان معتقند که کاهش کیفیت نسخه نسل بعدی Watch Dogs به خاطر این است که برای نسل قدیمی نیز عرضه می شود. آقای Cliff Bleszinski گفته اند: "شرط می بندم علت کاهش کیفیت گرافیکی Watch Dogs این است که برای کنسول های نسل هفتم هم عرضه می شود. بزرگترین دشمنان نسل جدید ناشرینی هستند که از نسل گذشته جدا نمی شوند. قبلا هم گفته بودم که این مورد کیفیت را پایین می آورد."

آقای Bleszinski اعلام داشته اند که این مورد باعث می شود مردم از خرید کنسول های جدید صرف نظر کنند و ناشران دائما بگویند "صبر کنید ما می خواهیم در حد نسل بعد ظاهر شویم … شاید … نه حقیقتا … اوه حتی دلایلی هم برای Wii U داریم". همچنین از نظر ایشان توسعه گرافیک بازی ها همیشه قربانی برای مولتی پلتفرم شدن آنها قربانی می شود. آقای Bleszinski ادامه می دهند: "شاخ و برگ دادن به گرافیک را مثال می زنم. به جای اینکه جزئیات بسیار زیاد در حد نسل بعد داشته باشید شما صرفا یک سری "صفحه" را دریافت می کنید و فقط رزولوشن تغییر می کند."

خیلی جالب خواهد بود که آیا عنوان جدید آقای Bleszinski که انحصاری PC است و فقط بر روی یک پلتفرم تمرکز دارد می تواند شگفتی بازیکنان را به همراه داشته باشد یا خیر.
آیا با صحبت های ایشان موافق هستید که مولتی پلتفرم شدن به بازی ضربه زده است؟

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.