اخبار بازیایکس باکس سری ایکس

عملکرد موفق بازی‌های کلاسیک بر روی Xbox Game Pass منجر به بازسازی آن‌ها می‌شود

فیل اسپنسر، رییس بخش Xbox، درباره تاثیر بازی‌های کلاسیک بر روی سرویس Xbox Game Pass صحبت کرده است.

بازی Fable

اسپنسر معتقد است بازی‌های کلاسیک بخش مهمی از سرویس گیم پس هستند و عملکرد موفق آن‌ها منجر به ساخت ریبوت خواهد شد. اساسا، تیم ایکس باکس آمار محبوبیت بازی‌های کلاسیک خود بر روی گیم پس را مشخص می‌کند و از آن‌ها برای تصمیم‌گیری استفاده می‌کند. فیل اسپنسر بازی Fable را مثال می‌زند چرا که ساخت ریبوت بازی به دلیل موفقیت آن فرنچایز بر روی گیم پس میسر شده است:

وقتی میبینیم که مردم در حال تجربه بازی‌هایی مانند Prey یا Dishonored و یا Fable هستند و درباره آن‌ بازی‌ها صحبت می‌کنند، این منجر می‌شود تا ما به عنوان یک سازمان مشاهده کنیم که بقیه به چه چیزی علاقه‌مند هستند. ممکن است ما آن (بازی‌)ها را برداریم و با ایده‌های جدید جلو ببریم و شاید تیم‌های جدید بخواهند که آن‌ها را بسازند.

تیم Xbox در سال‌های اخیر چندین فرنچایز قدیمی مانند Perfect Dark ،Fable و Battletoads را برگردانده است. لازم به ذکر است که فعلا تاریخ عرضه‌ای برای بازی‌های Fable و Perfect Dark مشخص نشده است اما شما می‌توانید بازی Battletoads را همین الان تجربه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.