اخبار بازی

فروش بازی Civilization 6 به 5.5 میلیون نسخه رسید

بازی Civilization 6

در جریان نشست مالی اخیر شرکت Take-Two، رئیس این شرکت یعنی کارل اسلیتوف (Karl Slatoff) از رسیدن فروش بازی Civilization 6 به 5.5 میلیون نسخه رسید تا بدین ترتیب لقب سریع‌ترین فروش در این مجموعه در اختیار نسخه ششم قرار داشته باشد.

برای فرنچایزی که به سالگرد 30 سالگی خود نزدیک می‌شود، چنین میزان فروشی بدون شک چشمگیر به خساب می‌آید. با این حال لقب سر‌یع‌ترین فروش در مجموعه، عنوانی است که بازی Civilization 6 برای مدت‌هاست آن را در اختیار دارد. کمتر از یک ماه از انتشار بازی در نوامبر 2016 بود که Take-Two اعلام کرد بازی تاکنون یک میلیون نسخه به فروش رسانده است. بدین ترتیب زودتر از تمامی نسخه‌های این سری به چنین نقطه‌عطفی دست پیدا کرده.

علیرغم موفقیت‌هایی که نسخه ششم این مجموعه کسب کرده، کمپانی Take-Two مشخص نکرد که آیا هیچ گونه برنامه‌ای برای ادامه پشتیبانی از این بازی یا ساخت نسخه جدید این سری تدارک دیده‌ است یا خیر. با این حال هفته گذشته استودیو Firaxis نظر سنجی را برگزار کرد که طی آن از مخاطبین در خصوص عرضه محتویات جدید پرسیده شده بود. همین موضوع سبب شد بسیاری متصور شوند احتمال در دست ساخت بودن بسته گسترش‌دهنده سوم بازی Civilization 6 وجود داشته باشد.

بازی Civilization 6 برای پلتفرم‌های Nintendo Switch، Xbox One، PlayStatio 4 و کامپیوترهای خانگی در دسترس قرار دارد.

مطالب پیشنهادی:

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن