اخبار بازی

آقای Chris Avellone نویسندگی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order را برعهده دارد

طبق خبری که بر اساس آن، تاریخ رونمایی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order اعلام شد، حال می‌دانیم که مدت زمان کمی را باید برای آگاه شدن از اطلاعات و جزئیات بازی جدید استودیو Respawn منتظر بمانیم. در اصل، تا روز 24 فروردین سال 1398 که جشن استار وارز برگزار می‌شود، می‌توان منتظر اخبار این اثر ماند.. «فالِن اوردر» که در جهان Star Wars روایت می‌شود، عنوانی سوم شخص اکشن بوده که توسط «ریسپان»، خالق عناوینی همچون Titanfall و Apex Legends در دست توسعه قرار دارد. اما پیش از رسیدن به رویداد مذکور، یک رونمایی بسیار مهم صورت گرفت. بر اساس پستی که آقای Chris Avellone نویسنده عناوینی همچون Prey، Dying Light 2، Knights of the Old Republic 2، Fallout New Vegas و عناوین مهم دیگر، نویسندگی داستان بازی Star Wars Jedi: Fallen Order را برعهده دارد.

رونمایی از این اتفاق هنگامی صورت گرفت که یکی از طرفداران در توییتر شخصی «کریس اَوِلان» درباره آینده شغلی وی سؤال پرسید. اَولان در پاسخ به این سؤال، که تحت قرار داد عدم افشاء اطلاعات تا تاریخ مشخصی را دارد، بدون نقض این قرارداد به شخص مذکور پاسخ داد که در حال حاضر کار نوشتن داستان بازی جدید استار وارز را به پایان رسانده است. بر اساس شایعات، داستان فالن اوردر در زمانی بین سه گانه اصلی فیلم‌های سری و سه گانه پیش درآمد سری قرار دارد. با وجود نگرانی‌هایی که درباره این نسخه وجود دارد، اما با تایید حضور اولان می‌توان از بابت بخش داستانی این عنوان مطمئن بود.

هم اکنون می‌توانید بررسی بازی Degrees of Seperation که نویسندگی آن‌را کریس اولان برعهده داشته در بازی‌سنتر مطالعه کنید.

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.