اخبار بازی

Child of Light رسما توسط Ubisoft Montreal معرفی شد

پس از معرفی این بازی در کنفرانس خبری و پشت درهای بسته، کمپانی Ubisoft رسما بازی Child of Light را معرفی کرد.
این بازی روایتگر داستان یک پری با نام Aura است که در جستجو برای خانه اش، خودش را در سرزمین Lemuria می یابد و بایستی ملکه تاریکی را نابود کند. طی این سفر، Aura با پازل های مختلف و شخصیت های جالبی روبرو می شود.
Aura در این سفر تنها نیست و دوست آتشین او با نام Igniculus همراهش خواهد بود و داستان بازی از طریق دیالوگ بین Aura با همراهانش روایت خواهد شد. منبع الهام این بازی فیلم های سینمایی آقای Hayao Miyazaki از جمله Spirited Away و Howl’s Moving Castle است.
Child of Light یک بازی پلتفرمر دو بعدی می باشد که در هنگام نبردها از عناصر بازی های سبک JRPG بهره می برد. مبارزات نوبتی خواهد بود و هنگامی که نوبت Aura است زمان متوقف می شود تا بازیکن فرامین لازم برای اجرای جادو ها و حملات را بدهد. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، نوار پایینی به دو قسمت “wait” و “cast” تقسیم شده است. اگر شما در قسمت cast حمله خود را اجرا کنید، می توانید حملات دشمن را دفع کرده و او را به اول نوار بفرستید:
 

 data-src=

در بحث زمان نیز Igniculus می تواند آن را هنگامی که دشمنان در حال آماده سازی حمله هستند، کند. این بازی دارای حالت co-op نیز است و نفر دوم در نقش Igniculus قرار خواهد گرفت و می تواند نبرد و گشت و گذار به Aurora کمک کند.
Child of Light با موتور UbiArt که قبلا در Rayman Origins و Rayman Legends استفاده شده بود ساخته خواهد شد و به صورت دیجیتالی برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, Wii U و PC در سال 2014 عرضه خواهد شد.

 data-src=

 data-src=

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.