اخبار بازی

دنباله بازی Celeste در حال توسعه قرار ندارد

بازی Celeste

دنباله بازی Celeste در حال ساخت و توسعه قرار ندارد. مت تورسون (Matt Thorson) از استودیو Extremely OK Games سازنده این بازی پلتفرمر تحسین شده گفت برنامه‌ای برای ساخت اثر خود نداشته و کار آن‌ها با بازی پس از انتشار بسته الحاقی رایگان آخر آن به اتمام می‌رسد.

تورسون با ارسال ایمیلی به وبسایت IGN توضیح داد:

ما واقعا تمایلی نداریم تا دنباله بازی Celeste را بسازیم. شاید در آینده نظرمان عوض شود اما اکنون نمی‌دانیم چگونه ادامه مناسبی برای آن توسعه دهیم. به‌علاوه ما بیشتر مشتاق هستیم تا برای بازی بعدی‌مان به سراغ تجربه جدیدی برویم.

همان‌طور که دیروز نیز به حضورتان رساندیم سازنده بازی در ادامه اظهار کرد که بسته Chapter 9: Farewell که روز آینده مورخ 9 سپتامبر عرضه می‌شود، آخرین به‌روزرسانی است که برای این بازی عرضه می‌شود. این بسته الحاقی روی تمامی پلتفرم‌ها رایگان بوده و و 100 مرحله جدید را به بازی اضافه می‌کند. به طوری که تعداد مراحل بازی را به بیش از 800 می‌رساند. این چپتر جدید هم‌چنین داستان خود را داشته و 40 دقیقه موسیقی، مکانیزم‌ها و آیتم‌های جدیدی را به آن اضافه می‌کند.

Chapter 9: Farewell یک بسته گسترش‌دهنده حجیم بوده و تورسون گفت که نمی‌خواهد انتظارات به نوعی ایجاد شود که مخاطبین متصور شوند تمامی بسته‌های الحاقی به مانند این مورد، در آینده به صورت رایگان عرضه خواهند شد.

باید به طور مشخص به مخاطبین خود بگوییم که ما تنها می‌توانیم این بسته الحاقی را به صورت رایگان منتشر کنیم زیرا هم‌اکنون در موقعیت مساعدی قرار داریم و وجود چنین انتظار از هر سازنده‌ای از جمله ما اصلا منطقی نیست که تمامی بسته‌های الحاقی را به صورت رایگان منتشر کنند.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.