اخبار بازی

شرکت CD Projekt Red دو عنوان را تا سال 2021 عرضه خواهد کرد

CD Projekt Red 2021

عنوان Cyberpunk 2077 بدون شک یکی از بزرگ‌ترین آثار مورد ساخت کنونی است. اما به نظر می‌رسد شرکت سازنده این بازی، یعنی CD Projekt Red، قصد دارد تا سال 2021، علاوه بر Cyberpunk 2077 یک نقش‌آفرینی AAA دیگر نیز عرضه کند.

بنابر مدارک به اشتراک گذاشته شده در انجمن رسمی CDPR، این استودیو قصد دارد تا سال 2021 دو اثر بزرگ وارد بازار کند. مشخصا یکی از این محصولات Cyberpunk 2077 است. اما در حال حاضر حتی از نام بازی مرموز دیگر خبر نداریم. شاید عرضه پیاپی دو عنوان بزرگ زیاد منطقی به نظر نرسد، اما با توجه به مدارک انتشار یافته، پروژه دیگر شرکت مذکور هم چند سالی است که در کنار Cyberpunk 2077 در حال توسعه است؛ به طوری که توسعه‌دهندگان اطمینان دارند که می‌توانند تا 2 سال دیگر آن‌را وارد بازار کنند.

این خبر علاوه بر آن‌که نوید یک بازی فوق‌العاده دیگر را می‌دهد، نشان دهنده این موضوع است که احتمالا زمان خیلی زیادی تا عرضه Cyberpunk 2077 که در حال حاضر بیش از هفت سال از آغاز پروسه ساخت آن می‌گذرد، نمانده است.

منبع : PC Gamer

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.