اخبار بازی

استودیو CD Projekt Red مجددا تأکید می‌کند که بازی Cyberpunk 2077 تأخیر نخواهد خورد

با اینکه طی هفته‌های گذشته عناوین مختلفی مانند Wasteland 3 و The Last of Us: Part II به دلیل شیوع ویروس کرونا تأخیر خوردند، اما بنظر می‌رسد تاریخ عرضه بازی Cyberpunk 2077  تغییری نمی‌کند.

بازی Cyberpunk 2077

این روزها سوالی که طرفداران بازی‌های مختلف از خود می‌پرسند، این است که با توجه به شرایط سخت به وجود آمده در دنیا آیا عناوین مورد علاقه آن‌ها با تأخیر وارد بازار خواهند شد یا خیر. بازی مورد انتظار استودیو CD Projekt Red یعنی Cyberpunk 2077 نیز یکی از این عناوین است. با اینحال، بنظر می‌رسد مراحل توسعه این بازی به خوبی پیش می‌رود و بعید است تأخیری را در عرضه این بازی شاهد باشیم.

آقای Adam Kicińsk (رئیس استودیو CD Projekt Red) در ابتدای گزارش مالی که به تازگی از سوی این شرکت لهستانی منتشر شد، گفت: ” استودیو ما ضمن اطمینان حاصل کردن از روند ساخت بازی، در اواسط ماه مارچ کار کردن از خانه را شروع کرد. اهداف ما تغییری نکرده‌اند، اولین و مهم‌ترین آن‌ها نیز عرضه بازی در ماه سپتامبر است.” Adam Kicińsk ادامه داد: “ما با انگیزه هستیم و احساس می‌کنیم ابزار لازم برای رسیدن به اهداف خود را در اختیار داریم. همچنین، با استراتژی بلندمدتی که در خصوص پرهیز از وام گرفتن و انباشت سود مالی خود در پیش گرفته‌ایم، ما باور داریم که در این دوران سخت اگر مشکلاتی پیش بیایند توانایی مقابله با آن‌ها را داریم.”

این دومین باری است که استودیو CD Projekt Red به انتشار بازی خود در تاریخ تعیین شده تأکید می‌کند. از آنجایی که مدتی پیش اعلام شده‌بود بازی Cyberpunk 2077 به مرحله تست رسیده و از آغاز تا پایان قابل بازی است، طرفداران امیدوارند علی‌رغم وضعیت سختی که به وجود آمده بتوانند در روز 17 سپتامبر به تجربه این عنوان بپردازند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.