اخبار بازی

Casey Hudson به مایکروسافت پیوست

Casey Hudson کارگردان Mass Effect به مایکروسافت پیوست. در ادامه خبر با بازیسنتر همراه باشید.

Casey Hudson «کیسی هادسون» شخصی که در BioWare به شهرت زیادی رسید و، creative director بازیی های اکشن نقش آفرینی مشهوری مثل: Star Wars: Knights of the Old Republic و سگانه Mass Effect را برعهده داشت و از سال 2000 تا 2014 در BioWare فعالیت می کرد این استدیو را ترک کرد، چندی پیش او عکسی از یک هدست واقعیت مجازی را منتشر کرد ولی هیچ خبری از وی نشد تا اینکه او اینک به عنوان creative director استدیو های مایکروسافت برروی بازی های برند Xbox و پروژه واقعیت مجازی HoloLens «هولولنز»کار خواهد کرد.

کیسی هادسون در این مورد می گوید:« به عنوان یک creative director در Microsoft Studios «استدیوهای مایکروسافت» تمرکز من، ایجاد خلاقیت و تجربه های خود و هدایت آنان برروی HoloLens، این را من به عنوان کسی که در چند سال گذشته کار کرده ضمانت می دهم که، من واقعا درمورد پتانسیل های این نوع تکنولوژی هیجان زده هستم، من این احساس را دارم که کار در مایکروسافت وی انجام بگیرد مخلوطی از واقعیت و هولگرافی خواهد بود و تاثیر زیادی در چگونگی تعامل ما با تکنولوژی هایی که در سال های آینده خواهند آمد دارد. این برای من یک افتخار است که به یک تیم فوق العاده با استعداد پیوستم و روی، چیزی کار می کنم که به طور کلی به پیشبرد نقش بازی و کامپیوتر در زندگی روزمره ما کمک می کند.»

هم اکنون سونی در حال کار برروی پروژه واقعیت مجازی هدست Project Morpheus «پروجکت مورفیس» هست و،Oculus به همراه Valve’s Steam VR در حال آمدن برای PC هستند.

 

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.