اخبار بازیایکس باکس سری ایکسایکس باکس وانپلی استیشن 4پلی استیشن 5کامپیوتر

کپکام از بازی Exoprimal رونمایی کرد

رویداد اخیر State of Play سونی با معرفی یک IP جدید از سوی کپکام آغاز شد. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Exoprimal

بازی Exoprimal یک عنوان تیم‌محور کواپ است و در آن 5 بازیکن با همکاری هم، به مبارزه با دایناسورهایی که از گذشته به سال 2043 منتقل شده‌اند، می‌پردازند. طی وقایعی نامعلوم، پورتال‌های عجیبی در میان آسمان ظاهر شده که دسته عظیمی از این موجودات را روانه دنیای امروزی کرده و بازیکنان باید با کمک انواع تجهیزات پیشرفته، در مقابل آن‌ها ایستادگی کنند.

به گفته شرکت Capcom، مود اصلی بازی یک حالت 5 به 5 است که Dino Survival نام دارد و بازیکنان در آن با آبجکیتوهای پویا و در حال تغییر مواجه می‌شوند. این آبجکتیوها ترکیبی از مواردی مانند کشتن دایناسورها، جابجا کردن محموله و یا دفاع کردن از یک نقطه خاص را در بر دارند و تیمی که زودتر آبجکتیوها را به‌پایان برساند، پیروز میدان است. هر Exosuit نقش خاصی را در مبارزه ایفا خواهد کرد که بازیکنان هر اسکواد در ابتدای بازی با توجه به تاکتیکی که در نظر دارند، آن‌ها را انتخاب می‌کنند. همچنین امکان تعویض کردن Exosuitها در هنگام مبارزه نیز وجود دارد.

بازی Exoprimal در تاریخ نامشخصی از سال 2023 برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس|اس منتشر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا