اخبار بازی

Capcom بحث و جدال درباره دانته جدید را برنامه ریزی کرده بود.

Capcom تایید کرد که از قبل بحث و مشاجره بر سر طراحی جدید دانته جدید را برنامه ریزی کرد.

معاون بخش برنامه ریزی استراتژیک و فروش شرکت Capcom آقای Christian Svensson طی مصاحبه ای با وبسایت IGN اعلام کرد: "ما از قبل همه چیز را می دانستیم. می دانستیم در حال انجام چه نوع ریسکی هستیم. از قبل آماده ی برخورد با هر نوع بحثی بودیم و می خواستیم این مشاجره ها اتفاق بیافتد. اگر بخواهیم رک باشیم؛ ما می خواستیم با این بحث ها نوعی تبلیغ ایجاد کنیم و با طراحی دانته ای جدید بازی را مطرح کنیم."

وی ادامه داد: "طرح ایتدایی دانته ای که در ذهن داشتیم بسیار شبیه دانته ی اولیه و دانته ای که همه دوست داشتند و دارند، بود." او اضافه کرد: "نظر Inafune و Itsuno درباره ی طرح اولیه منفی بود. آن ها گفتند ‘نه این خوب نیست؛ ما باید به کلی تغییرش دهیم. خیلی پا را فراتر بگذاریم و خلاقتر باشیم.’ "

Svensson گفت که Capcom به هیچ وجه طراحی جدید دانته را حتی با انتقادات فراوان طرفداران، عوض نخواهد کرد.

او گفت: "این داستان قبل از هر شماره ی دیگر اتفاق میافتد و دانته ای که مشاهده می کنید، دانته ایست قبل از این دانته ای که می شناسید. تغییرات و لحظات متعجب کننده ای در طول داستان اتفاق میافتد و طرفداران را از اصلیت و چگونگی شکل گیری دانته شگفت زده خواهد کرد. همچنین باید اضافه کنم که ما نمی خواهیم داستان اصلی بازی را به کلی تغییر دهیم."

Devil May Cry جدید توسط استودیو خالق بازی Enslaved یعنی Ninja Theory برای کنسول های Xbox 360 و PS3 در دست ساخت می باشد. تا به حال تاریخ انتشاری برای این بازی تعیین نشده است.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.