اخبار بازی

عنوان Call of Duty: Warzone | شش میلیون بازیکن در 24 ساعت  

بتل رویال هنوز طرفدار دارد

عنوان Warzone

شرکت Activision در روز چهارشنبه از قسمت جدید بازی Call of Duty: Modern Warfare رونمایی کرد که تا کنون با استقبال زیاد بازیکنان رو به رو شده است. این قسمت بتل رویال که Call of Duty: Warzone نام دارد، کراس پلتفرم است و امکان بازی شما با دوستانتان در پلتفرم های مختلف با همدیگر در آن وجود دارد.

روز بعد از انتشار Call of Duty: Warzone خبری از حساب کاربری Call of duty منتشر شد که در آن ضمن تشکر از 6 میلیون کاربری که Warzone را بازی کردند، به آن ها نوید اتفاقات جدیدی را داده است.

عنوان warzone -2

در این عنوان شما در تیم های سه نفره در داخل نقشه ای با 147 حریف (مجموعا 150 نفر در هر نقشه) دیگر قرار دارید و در نهایت تیم آخری که موفق شود زنده بماند، برنده بازی خواهد بود. یکی از نکات متفاوت Warzone نسبت به سایر عناوین بتل رویال، فرصت مجدد حضور شما در بازی پس از کشته شدن است. این احتمال توسط برنده شدن نبردی تک به تک با فرد دیگری که در شرایط شماست، میسر خواهد شد.

این عنوان برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس است. شما با دانلود این عنوان میتوانید فقط به قسمت بتل رویال Warzone به رایگان دسترسی داشته باشید.

احسان عجمی نژاد فرد

َAre gamers really scaping Reality or just enjoying different ones ?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.