اخبار بازی

بخش چند نفره بازی Call of Duty: Modern Warfare برای مدت محدودی رایگان شد

شرکت Activision به تازگی بخش چند نفره بازی Call of Duty: Modern Warfare را تا دوشنبه این هفته (6 آپریل) رایگان کرده است.

بازی Call of Duty Modern Warfare

دسترسی به بخش چند نفره Modern Warfare کار آسانی است، شما تنها باید Call of Duty Warzone که یک بازی بتل رویال جداگانه و کاملا رایگان است را دانلود کنید. از طریق آن، می‌توانید تا دوشنبه همین هفته به شکل رایگان به تجربه بخش چند نفره Modern Warfare بپردازند. اکتیویژن اعلام کرده است که طرفداران به دو نقشه Shoot House و Atlas Superstore و همچنین حالت‌های Hardpoint ،Kill Confirmed ،Domination ،Headquarters و Team Deathmatch دسترسی خواهند داشت. پیشرفت‌های حاصل شده نیز در صورت خرید بازی، برای کاربران اعمال خواهد شد.

در همین حال، استودیو Infinity ward اعلام کرده که فصل سوم بازی Call of Duty: Modern Warfare از تاریخ 8 آپریل شروع خواهد شد. با اینکه هنوز جزئیات دقیقی مشخص نشده، می‌دانیم که این بروزرسانی قرار است محتویات جدیدی را برای بخش چند نفره و بتل رویال بازی اضافه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.