اخبار بازی

گزارش:حالت بتل رویال بازی Call of Duty: Modern Warfare سال آینده منتشر می‌شود

Call of Duty Modern Warfare

یکی از دغدغه‌های طرفداران سری بازی‌های Call of Duty این بود که جدیدترین بازی این سری یعنی بازی Call of Duty Modern Warfare حالت بتل رویال نداشته باشد و تا کنون نیز خبری در این رابطه منتشر نشده بود. حال طبق گزارشی که به تازگی منتشر شده این بازی در زمان عرضه حالت بتل رویال نخواهد داشت اما پس از مدتی و حدود چند ماه بعد از عرضه این حالت به صورت رایگان عرضه خواهد شد و کاربران برای تجربه این قابلیت نیازی به داشتن نسخه اصلی بازی ندارند و این حالت به طور رایگان و همچنین مجزا از بازی در دسترس قرار خواهد گرفت. در این گزارش آمده است:

این طور که به نظر می‌رسد حالت بتل رویال بازی Call of Duty: Modern Warfare کاملا رایگان خواهد بود و در اوایل سال 2020 منتشر خواهد شد. این حالت به مانند یک بازی جدا قابل دانلود خواهد بود ولی با این حال با بازی اصلی نیز در ارتباط خواهد بود. این حرکت از سوی شرکت اکتیویژن بسیار خوب و جالب است و همچنین بسیار کم سابقه هم هست.

با این وجود اما طبق این گزارش منتشر شده این حالت به هسته اصلی بازی متصل خواهد بود و با توجه به این که منبعی که این گزارش را منتشر کرده قابل اعتماد است و قبل از این نیز اطلاعات درست دیگری مانند نام نسخه جدید این سری را نیز منتشر کرده بود، احتمالا در سال آینده شاهد عرضه این بتل رویال به صورت مجزا و رایگان خواهیم بود. به هر حال باید منتظر خبرهای بیشتر در این رابطه بود. همچنین با توجه به این که برای این بازی سرورهای اختصاصی نیز در نظر گرفته شده، احتمالا شاهد یک بتل رویال با کیفیت و خوبی از سوی شرکت اکتیویژن خواهیم بود. بازی Call of Duty Modern Warfare در تاریخ 25 اکتبر 2019 برابر با 3 آبان 98 برای پلتفرم‌های Xbox One،PlayStation 4 و کامپیوترهای خانگی انتشار می‌یابد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.