اخبار بازی

حالت Gunfight در بخش چندنفرۀ بازی Call Of Duty : Modern Warfare معرفی شد

اگر منتظر رونمایی از گیم‌پلی و حالت‌های مختلف بازی Call of Duty: Modern Warfare هستید استودیو Infinity Ward سازنده بازی، به انتظار شما پاسخ داده و از یک بخش چندنفرۀ جدید با نام Gunfight رونمایی کرده است. چهار نفر از استریمرهای معروف بازی‌های ویدیویی با نام‌های  CouRageJD، TeePee، Syndicate و LEGIQN با حضور در استودیوی Infinity Ward حالت جدیدی از بخش چندنفرۀ این عنوان با نام «گان‌فایت» را تجربه کرده‌اند.

گان‌فایت یکی از حالت‌های بخش چندنفرۀ بازی Call of Duty: Modern Warfare است که سطح جدیدی از مبارزات را ارائه می‌دهد. در این حالت بازیکنان بصورت دوبه‌دو با یکدیگر رقابت می‌کنند و شاهد نبردهای سرعتی هستیم. همانند حالت Face Off در بازی Call Of Duty : Modern Warfare 3 در حالت گان فایت هم یک نقشۀ اختصاصی درنظر گرفته شده است تا بازیکنان بتوانند شناخت بهتری بر روی حرکات تیم حریف داشته باشند. در هر دور (راند) سلاح‌های جدیدی در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد تا بتوانند در 6 دور موجود، توانایی‌های خود را بصورت کامل به رخ تیم حریف بکشند و پیروزی را از آن خود کنند.

مکان تیم‌ها هر 2 دور تغییر خواهد کرد تا توازن درستی برای هر دو تیم، در استفاده از محیط بوجود آید. بازیکنان در هر دور 40 ثانیه زمان خواهند داشت و بعد از آن وقت اضافه شروع می‌شود. در صورتیکه بعد از اتمام زمان ذکر شده کسی از 4 نفر کشته نشود پرچم پایان نبرد بالا می‌رود. تیم‌ها در طول نبرد یا با کشتن دو نفر مقابل یا با بدست آوردن پرچم، پیروز میدان می‌شوند. اگر هیچ‌کس در طول نبرد کشته نشود تیمی که خط سلامتی بیشتری داشته باشد برنده خواهد شد.

3 نقشه از حالت Gunfight نمایش داده شده است که نام‌ آنها را در زیر مشاهده می‌کنید:

King : داخل یک انبار

Pine : در یک جنگل متراکم

Stack : در بیابان

شرکت اکتیویژن ناشر بازی، دربارۀ حالت «گان فایت» گفته است:

این حالت تجربه‌ای سریع و پیشرفته خواهد بود که یادگیری آن بسیار ساده است با اینحال گیم‌پلی تاکتیکی گسترده‌ای را تجربه خواهید کرد. گان فایت تنها یک عنصر از عناصر بسیاری است که در بخش‌های مختلف بازی Call Of Duty : Modern Warfare وجود دارد.

همچنین مشخص شد که در تاریخ 10 مرداد (1 August) بخش چندنفرۀ بازی به‌صورت کامل رونمایی خواهد شد و بازیکنان می‌توانند تمام ویژگی‌های این بخش را مشاهده کنند. در نهایت بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ ۳ آبان (۲۵ اکتبر) امسال برای کامپیوتر ، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

مطالب پیشنهادی:

مصطفی اعتمادی

فعالیت تخصصی در زمینۀ بازی‌ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.