اخبار بازی

احتمال انتشار نسخه Remastered Call of Duty: Modern Warfare 2 برای امسال افزایش یافت

شایعاتی در انتشار مورد نسخه بازسازی شده عنوان Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered به گوش میرسد.

عنوان Call of Duty روزهای شلوغی را سپری میکند. نسخه موبایل این بازی Call of Duty: Mobile با قدرت به رشد خود ادامه میدهد و دیروز هم که نسخه رایگان این عنوان با نام Call of Duty: Modern Warfare میهمان پلتفرمهای بسیاری از افراد شده است. اما انگار شرکت Activision برنامه های دیگری نیز برای باقی سال در سر دارد.

عنوان Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered 2

در سال 2016 شرکت های Activision  و  Infinity Ward نسخه بازیسازی شده بازی محبوب  COD با نام Call of Duty: Modern Warfare Remastered که شامل بخش مولتی پلیر هم بود را منتشر کردند. اگرچه اوایل در قالب بخشی از عنوان Call of Duty: Infinite Warfare بود و بعد از چند ماه تبدیل با عنوانی مستقل گشت.
شرکت Activision بارها در دوره های مختلف زمانی اعلام کرده است که عنوان بالا تنها عنوان بازیسازی شده نخواهد بود و بازی های دیگری را هم در دست بازسازی دارد که به زودی منتشر خواهند شد.

عنوان Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered 3

شنیده های از Okami (که در گذشته نیز اخبار عنوان Call of Duty را زودتر لو داده بود) اینگونه به نظر می سرد که امسال شاهد عنوان بازسازی شده Modern Warfare 2 همراه با پخش مولتی پلیر خواهیم بود. وی در پستی این خبر را منتشر کردهاست و خبر داده که به زودی خبرهای بیشتری از این عنوان خاطره انگیز خواهیم شنید.

احسان عجمی نژاد فرد

َAre gamers really scaping Reality or just enjoying different ones ?

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.