اخبار بازی

بازی Call of Duty Mobile رکورد بیشترین دانلود در هفتۀ اول عرضه را شکست

بازی موبایل Call of Duty Mobile در هفتۀ اول انتشار خود 100 میلیون بار دانلود شده است؛ این عنوان توانسته رکورد بیشترین تعداد دانلود عناوین موبایلی در هفتۀ اول عرضه را بشکند.

Call of Duty Mobile

طبق نظر کارشناسان تحلیلگر در برنامۀ Sensor Tower بازی Call of Duty Mobile که در تاریخ نهم مهرماه 1398 برای تلفن‌های هوشمند iOS و Android منتشر شده است؛ توانسته رکورد بیشترین تعداد دانلود عناوین موبایلی در هفتۀ اول عرضه را بشکند.

این عنوان به تنهایی تعداد 56.9 میلیون بار در سیستم عامل iOS نصب شده است که این رقم در مقایسه با تعداد نصب عناوین محبوب دیگر ، در هر دو سیستم عامل iOS و Android در هفتۀ اول انتشار بیشتر است. در این رابطه عنوان PUBG Mobile در هفته اول خود ۲۸ میلیون‌ بار و بازی Fortnite حدود ۲۲.۵ میلیون‌ بار در هر دو سیستم عامل دانلود شده‌اند. براساس داده های تحلیلگران ، بیشترین میزان نصب عنوان Call of Duty Mobile در ایالات متحده صورت گرفته است که 16.9 درصد بارگیری‌ها را به خود اختصاص می‌دهد. پس از آن هند با 13.4 درصد و در نهایت برزیل با 7 درصد در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند.

عنوان Call of Duty Mobile توسط استودیوی فرعی TiMi Studios ساخته شده و توسط شرکت اکتیویژن (Activision) منتشر شده است. این عنوان هنوز در کشور چین عرضه نشده است و در صورتیکه وارد بازار چین شود ، بازاری که عناوین موبایلی در آن از محبوبیت بالایی برخوردار هستند؛ مسلما تعداد دانلود این عنوان بسیار بیشتر از ارقام ذکر شده خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.