اخبار بازی

Call of Duty: Ghosts در اصل به عنوان Modern Warfare 4 در نظر گرفته شده بود

بازیکن ها پس از پایان MW3 منتظر معرفی یک دنباله برای سری فرعی Call of Duty: Modern Warfare بودند. چنین بازی در نظر گرفته شده بود اما قضیه در آخر متفاوت از آب در آمد.
تهیه کننده اجرایی این بازی آقای Mark Rubin در مصاحبه با Game Informer اعلام کرده اند که Infinity Ward ساخت Modern Warfare 4 را برای عرضه در امسال آغاز کرده بود. اما این بازی به دلیل پایان داستان در Modern Warfare 3، به Ghosts تغییر نام داد. آقای Rubin گفته اند: "مردم حس قوی داشتند که می توانند به عنوان یک بازیکن به جهانی که آن را روز به روز می شناسند متصل شوند. پس مدرن بودن بازی به عنوان نکته کلیدی آن قرار گرفت. اسلحه های فضایی را به سیاره مشتری نبریم. اسلحه هایی را بیایید داشته باشیم که در دنیای خود با آنها آشنا هستیم. با خود گفتیم آیا این Modern Warfare 4 است؟ این بازی با چنین نامی برای مدتی باقی ماند. زیرا گفتیم مدرن خواهیم ماند و Modern Warfare 4 را خواهیم ساخت. اما با خود دیدیم که داستان در Modern Warfare 3 به اتمام رسید. آن قوس داستان دیگر تمام شد."

Call of Duty: Ghosts در ماه نوامبر برای PS4,Xbox One,PS3,Xbox 360 , Wii Uو PC عرضه خواهد شد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.