اخبار بازی

Call of Duty :Activision جدید قبل از E3 رونمایی می‌شود

  style=
 

شرکت Activision تایید کرد Call of Duty جدید یعنی Modern Warfare 4 در سال 2013 عرضه خواهد شد، و ممکن است برای کنسول‌های نسل بعد نیز عرضه شود.

Dan Amrich مدیر community شرکت Activision با آیدی یوتوب One Of Swords درباره بازی Modern Warfare 4 این گونه به سوالات پاسخ داد.

Dan Amrich :"

اطلاعات جدید از نسخه جدید Call Of Duty در ماه می منتشر خواهد شد. الان زمان گفتن این جزئیات نیست، باید منتظر اخبار جدید از بازی قبل از E3 و در همایش E3 نیز باشید. اطلاعات جدید از بازی در آینده یعنی به زودی منتشر خواهد شد، ولی حالا اطلاعاتی جدید از Call of Duty را نمی‌توان بیان کرد، چون تا قبل از E3 چیزی بیان نخواهد شد. اگر ممکن است کمی صبور باشید، چون به نظر من اطلاعات جدید را بزودی خواهید دید."

این طور که مشخص است، Activision عادت خود را مبنی بر معرفی سری Call of Duty قبل از نمایشگاه E3 را ترک نکرده است، زیرا در این چند سال اخیر از عناوین Call of Duty در اواخر آپریل تا اواسط ماه می قبل از E3 رونمایی می‌شد.
امیدواریم اطلاعات جدید از Modern Warfare 4 را در ماه می مشاهده کنیم.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.