اخبار بازی

Call of Duty بعدی برای اواخر 2011 تایید شد

Activision Blizzard امروز گزارش مالی خود را اعلام کرد که در این میان جزئیاتی از برنامه های آینده خود را نیز فاش کرد.

 یکی از این برنامه ها، Call of Duty جدیدی برای اواخر سال 2011 است. Eric Hirshberg مدیر بخش بازاریابی Activision گفت عنوان بعدی از این سری باز هم در سبک اکشن اول شخص خواهد بود و در اواخر 2011 عرضه می شود. 

البته از نام این CoD جدید و همچنین سازنده آن  چیزی گفته نشد، اما فعلا سومین قسمت از سری Modern Warfare محتمل ترین حدس موجود است. با وجود ترک کردن بیش از 35 نفر از کارمندان اصلی Infinity Ward به همراه موسسان آن در ماه May ـ، Activision اعلام کرده بود این استودیو همچنان روی پروژه بزرگ بعدی خود کار خواهد کرد. 

حدس محتمل بعدی، CoD دیگری است که توسط استودیو تازه تاسیس Sledgehammer Games در دست ساخت است. البته Activision گفته بود این عنوان در سبک Action-Adventure خواهد بود، اما در آگهی استخدامی که در ماه May ارسال شده بود مشخص شد این بازی هم در سبک FPS است. Activision به طور دقیق نگفته این عنوان در چه زمانی منتشر خواهد شد، اما اشاره کرده بود که برای سال بعد برنامه ریزی شده است که ممکن است Modern Warfare 3 باشد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.