اخبار بازی

«NetEase» ناشر عنوان بعدی استدیوی «Bungie»

استدیوی «Bungie»، سازنده‌ی سری بازی‌هایی چون «Halo» و «Destiny» طی خبری اعلام کرد با کمپانی چینی «NetEase» قراردادی به منظور همکاری برای انتشار عنوان بعدی خود منعقد کرده است. این استدیو اطلاعات بیشتری در رابطه با پروژه‌ی بعدی خود ارائه نکرد.

NetEase

اخبار ارائه شده پیرامون این قرارداد حاکی از پشتیبانی ۱۰۰ میلیون دلاری کمپانی «NetEase» از استدیوی «Bungie» است که به منظور بهبود شرایط برای تبدیل شدن «Bungie» به استدیویی با فرانچایزهای متعدد صورت گرفته است.

« ما مشتاقیم که اعلام کنیم وارد همکاری جدیدی با کمپانی «NetEase» شده‌ایم و این موضوع به ما کمک خواهد کرد تا راه‌های جدیدی را بپیماییم. تجربه‌ی این کمپانی در صنعت بازی به ما قدرت ساخت دنیاهای جدیدی را خواهد داد و بازیکنان جدید و قدیمی میتوانند در این دنیاها به ما بپیوندند. این کمپانی تیم‌هایی متفاوت را در «Bungie» حمایت خواهد کرد تا تازه‌ترین بلندپروازی‌های خود را حقیقت ببخشند.»

کمپانی «NetEase» غولی دیگر در کشور چین است که توانسته به وسیله‌ی وارد کردن بازی‌هایی چون «Overwatch» و «World of Warcraft» از کمپانی «Blizzard» به بزرگترین بازار بازی‌های ویدئویی و انتشار بازی‌های چند نفره‌ی آنلاین مانند «Fantasy Westward Journey» در این بازار، رشد و درآمد قابل ملاحظه‌ای داشته باشد.

همچنین استدیوی «Bungie» به طرفداران سری «Destiny» اطمینان داد که از این بازی و دنیای آن دست نخواهند کشید و با همکاری «Activison» به تقویت جامعه‌ی مخاطبین این عنوان خواهد پرداخت. این استدیو برای ادامه‌ی فرانچایز «Destiny» برنامه‌هایی دارد که میتوانید در روز ۵ ژوئن (۱۵ خرداد) از بخشی از آن‌ها که مربوط به سال دوم عنوان «Destiny 2» میباشد، مطلع شوید.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.