اخبار بازیایکس باکس سری ایکسایکس باکس وانپلی استیشن 4پلی استیشن 5کامپیوترگوگل استیدیا

قابلیت کراس پلی در سال 2021 به بازی Destiny 2 اضافه خواهد شد

طبق اعلام استودیو Bungie، کاربران بازی Destiny 2 در سال آینده میلادی قابلیت کراس پلی را دریافت خواهند کرد. با بازی سنتر و جدید ترین اخبار بازی همراه باشید.

بازی Destiny 2

در حال حاضر جزئیات و تاریخ دقیق اضافه شدن کراس پلی به بازی Destiny 2 مشخص نیست. کاربران خانواده هر کنسول از همین حالا نیز می‌توانند با بازیکنان نسل بعد یا نسل قبل به تجربه بازی بپردازند، اما کراس پلی امکان بازی کردن با دوستان بر روی همه پلتفرم‌ها را فراهم خواهد آورد.

بانجی به مرور زمان برای کاربران پلفترم‌های مختلف انتخاب‌های بیشتری را در اختیار گذاشته است. در سال 2019، قابلیت کراس سیو بین پلتفرم‌های برای بازی دستینی 2 اضافه شد. همچنین روز گذشته آپدیت ارتقای نسل جدید نیز برای کاربران بازی بر روی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر شد که قابلیت تغییر FOV، لودینگ‌های سریع‌تر و پشتیبانی از رزولوشن 60/4K فریم را به بازی اضافه می‌کند.

البته Destiny 2 هنوز بر روی رایانه‌های شخصی دارای یک سیستم کامل آنتی چیت نیست و اگر قابلیت کراس پلی قبل از به‌کارگیری سیستم آنتی چیت به بازی اضافه شود، ممکن است کاربران کنسولی نیز با مشکل مواجه شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.