اخبار بازی

شایعه: بازی Bully 2 توسط کارمند راک استار تایید شد

بازی Bully 2

طی سالیان گذشته، شایعات فراوانی درباره احتمال ساخته شدن بازی Bully 2 به گوش می‌رسید. از هنگامی که برای نخستین بار در سال 2006 اولین نسخه از این آی پی عرضه شد حدود 13 سال می‌گذرد و طرفداران این عنوان اکشن ماجراجویی شرکت راک استار صبورانه منتظر معرفی و عرضه دنباله‌ای برای آن باقی مانده‌اند.

آخرین شایعه مربوط به این عنوان به سال گذشته باز می‌گردد. هنگامی که طرفداران با کندو کاو در فروم‌های راک استار و یافتن منابع مختلف، به این نتیجه رسیدند این کمپانی برنامه دارد بلافاصله پس از عرضه بازی Red Dead Redemption 2، ساخت بازی Bully 2 را با قدرت آغاز کرده و به فاصله یک سال پس از انتشار RDR2، روانه بازار کند. حال با گذشت بیش از 4 ماه از عرضه عنوان مذکور، هیچ خبری درباره ساخت «بولی 2» به گوش نمی‌رسد اما درست هنگامی که هیچ کس انتظار آن را نداشت، یکی از کارمندان شرکت راک استار دوباره به این شایعه دامن زده و باعث برگشتن توجهات به این اثر شده است.

در این میان، یوتیوبری با نام کاربری SWEGTA که محتوای مربوط به عناوین مختلف شرکت راک استار را پوشش می‌دهد، سال گذشته به شایعه بولی پرداخت و طی چند ساعت گذشته نیز ویدیوی تازه‌ای از یک اتفاق مهم منتشر نمود. بر اساس گزارش  این فرد، حساب یوتیوبری با نام Alex Martens زیر ویدیوهای وی با قاطعیت تمام اذعان داشته «بولی 2 صد در صد در دست توسعه قرار دارد.»

با بررسی اجمالی حساب کاربری این شخص، می‌توان به این پی برد که وی اکانت فیک و ترول نبوده و علاوه‌بر داشتن  تعدادی فالوور و دنبال  کردن کانال‌هایی مثل کنفرانس بازیسازان، ظاهراً این شخص به عنوان طراح فنی در راک استار مشغول به کار است. پس از مشخص شدن این قضیه، آقای مارتینز نام کاربری خود را به Alex M تغییر داده و عکس پروفایلش را نیز حذف نموده. با این حساب، می‌توان این طور برداشت کرد که Rockstar Games درحال توسعه Bully 2 بوده و باید منتظر  تایید رسمی آن باشیم.

بررسی بازی Red Dead Redemption 2 را از  دست ندهید.

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.