اخبار بازی

سری Borderlands تا کنون فروشی بیش از 48 میلیون نسخه داشته است

سری Borderlands

حدودا یک ماه دیگر بازی BORDERLANDS 3 عرضه خواهد شد و به همین دلیل نیز این روزها اخبار و شایعات ریادی پیرامون این بازی منتشر می‌شود. با توجه به این موضوع بسیاری از طرفداران این سری دوباره اقدام به تجربه نسخه‌های قبلی سری Borderlands کرده‌اند و همین امر باعث شده تا آمار کاربرانی که به تجربه بازی Borderlands 2 می‌پردازند بیشتر شود و فروش نسخه‌های قبلی نیز افزایش چشمگیری پیدا کند. همچنین آمار بالای فروش بازی‌های این سری در سه ماه گذشته باعث شد تا طبق اعلام سازندگان آمار کلی فروش بازی‌های Borderlands به 48 میلیون نسخه برسد.

بازی BORDERLANDS 3 ادامه‌ی Borderlands 2 محسوب می‌شود و همین امر هم باعث شد تا آمار فروش بازی Borderlands 2 نیز از 3 ماه گذشته که 20 میلیون نسخه بوده به عدد  22 میلیون برسد و شاهد افزایش فروش دو میلیون نسخه‌ای صرفا در عرض سه ماه باشد. با توجه به این آمار منتشر شده شرکت Take-Two تقریبا انتظار مشابهی را از بازی BORDERLANDS 3 دارد و این احتمال می‌رود که این بازی رکورد فروش بازی Borderlands 2 را بزند که در این صورت باید 25 میلیون نسخه‌ فروش داشته باشد. طبق گفته‌ی سازندگان بازی Borderlands 3 بسیار بزرگتر از Borderlands 2 است و احتمالا هم کیفیت بالایی خواهد داشت و همین امر باعث فروش خوب بازی خواهد شد.  بازی BORDERLANDS 3 در روز 22 شهریور ماه برای  Google Stadia،کامپیوتر، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.