اخبار بازی

حداکثر تعداد پلیرهای همزمان بازی Borderlands 3 دو برابر نسخه دوم بوده

بازی Borderlands 3

با اعلام آماری از سوی شرکت Gearbox، حداکثر تعداد پلیرهای همزمان بازی Borderlands 3 روی پلتفرم کامپیوترهای خانگی در زمان عرضه، دو برابر نسخه دوم بوده است. بدین ترتیب این بازی علیرغم حواشی که انحصاری بودن آن در Epic Games Store روی کامیپوترهای خانگی به همراه داشت در همین مدت زمان کوتاهی که از انتشار آن می‌گذرد توانسته رکورد جدیدی را برجای بگذارد.

به گفته رندی پیچفورد رئیس استودیو Gearbox در توییتر، مجموع حداکثر پلیرهای همزمان بازی Borderlands 3 در زمان عرضه، دو برابر بیشتر از حداکثر پلیرهای همزمان نسخه دوم این مجموعه در تمام طول عمر آن بوده است. به دنبال این توییت، رئیس Gearbox ادامه داد که این موضوع، بهترین آمار در تاریخ استودیو به شمار می‌رود. نگاهی اجمالی به آمار ثبت شده در SteamCharts نشان می‌دهد بیشترین تعداد پلیرهای همزمان Borderlands 2 به تعداد 123,596 رسیده است.

بدین ترتیب اگر آمار نسخه دوم را دو برابر کنیم آمار برای تعداد پلیرهای همزمان بازی سوم چیزی نزدیک به 247 هزار نفر را نشان می‌دهد. با توجه به حواشی که انحصاری بودن این بازی برای استور Epic ایجاد کرد آمار ثبت شده توسط آن به هیچ وجه بد به شمار نمی‌رود. شاید بزرگ‌ترین سوال اکنون این باشد که وقتی بازی در آپریل 2020 در استیم نیز عرضه شد موفقیت آن می‌تواند تکرار شده و یا از آماری که اکنون اعلام شده عبور کند؟

در خبری مرتبط نیز به حضورتان برسانیم که Borderlands 3 در اولین هفته پس از انتشار توانست در جدول فروش هفتگی بریتانیا، با پیشی گرفتن از رقبایی هم‌چون Gears 5 جایگاه نخست را به خود اختصاص دهد.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.