اخبار بازی

بازی Borderlands 3 بسیار بزرگتر از Borderlands 2 است

 Borderlands 3

حدودا یک ماه دیگر بازی BORDERLANDS 3 عرضه خواهد شد و به همین دلیل نیز این روزها اخبار و شایعات ریادی پیرامون این بازی منتشر می‌شود. طبق گفته‌ی استودیو Gearbox بخش داستانی این بازی بین 30 تا 35 ساعت طول خواهد کشید و این موضوع نشان دهنده‌ی وسعت زیاد بازی و همچنین محتویات زیاد آن است. همچنین حدود 7 سال پیش بود که بازی BORDERLANDS 2 منتشر شد و در زمان خودش بازی خیلی خوب و بسیار بزرگی محسوب می‌شد. حال به تازگی آقای آنتونی نیکلسون  تهییه کننده بازی به مقایسه میان این دو بازی پرداخته و اعلام کرد که بازی BORDERLANDS 3 بسیار بزرگتر از نسخه‌ی دوم و دارای محتویات بسیار زیادی خواهد بود. آقای نیکلسون در این رابطه گفت:

BORDERLANDS 3 بسیار بزرگتر از BORDERLANDS 2 خواهد بود. مراحل اصلی و جانبی متفاوتی در بازی حضور دارند. همچنین چالش‌های فردی و گروهی مختلفی مانند شکار دشمنان نیز در بازی قرار داده شدند که به جذابیت نهایی بازی اضافه می‌کند. در کنار این موارد نیز موارد دیگری نیز هستند که فعلا نمی‌توانم آن‌ها را بیان کنم. اکتشاف، مبارزه با باس‌های مختلف و موارد دیگر نیز حضور دارند که همه این‌ موارد ذکر شده در کنار هم باعث می‌شوند که بازی محتویات زیادی داشته باشد.

با توجه به گفته‌های بالا به نظر می‌رسد در این عنوان شاهد مراحل جدید و متنوعی خواهیم بود و همچنین بخش داستانی بازی نیز غنی خواهد بود. به تازگی نیز اعلام شده بود مراحل ساخت این بازی به پایان رسیده و آماده عرضه شده است و در روز 22 شهریور ماه برای  Google Stadia،کامپیوتر، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا