اخبار بازی

بازی Borderlands 3 پایانی برای سری Borderlands نخواهد بود

سری Borderlands

مدت زیادی از زمان عرضه آخرین نسخه از سری بازی‌های Borderlands می‌گذرد ولی بالاخره و پس از 5 سال  سومین نسخه از سری بازی‌های Borderlands قرار است به‌زودی منتشر شود. همان طور که در گذشته مطرح شده است، در بازی Borderlands 3 قرار است چهره‌های قدیمی و آشنایی را ببینیم و یکی از سوالات طرفداران این سری این است که آیا این سری ادامه خواهد داشت یا خیر؟

در همین رابطه نویسندگان اصلی این بازی توضیح دادند که طرفداران چه انتظاراتی از بازی داشته باشند و اینکه در این عنوان قطعه‌های مختلف داستانی چگونه به هم وصل شدند. همچنین یکی از سوالات مطرح شده این است که آیا بازی Borderlands 3 به عنوان یک پایان برای این سری خواهد بود یا خبر. در پاسخ به این سوال یکی از نویسنده‌های این بازی گفت که این بازی قطعا به برخی از سوالات داستانی پاسخ می‌دهد و برخی از حفره‌های داستانی را  پوشش می‌دهد. همچنین این بازی موضوعات جدیدی به پیش می‌آورد و مطمئنا پایانی برای داستان Borderlands نیست.

 در ادامه پاسخ نیز نویسنده این بازی گفت که همیشه جا برای داستان‌سرایی بیشتر در این سری وجود دارد و در حالی که بازی Borderlands 3 برخی از حفره‌های داستانی را پوشش می‌دهد اما نویسندگان بازهم فضای زیادی را برای ساخت ادامه داستان خالی کنار گذاشته‌اند. همچنین نویسندگان بازی اعلام کردند که از پایان بازی بسیار راضی هستند و این پایان را خیلی می‌پسندند. به تازگی نیز اعلام شده بود مراحل ساخت Borderlands 3 به پایان رسیده و آماده عرضه شده است و در روز 22 شهریور ماه برای  Google Stadia،کامپیوتر، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.