اخبار بازی

توضیحات کارگردان بازی Borderlands 3 پیرامون عدم بازگشت Handsome Jack

بازی Borderlands 3

در فاصله دو هفته تا انتشار، کارگردان بازی Borderlands 3 از استودیو Gearbox به صحبت پیرامون بازی پرداخته و درخصوص عدم بازگشت شخصیت Handsome Jack توضیحاتی ارائه کرده است. اگرجه طرفداران اشتیاق فراوانی برای تجربه نسخه سوم این فرنچایز دارند اما دلیل حضور نداشتن شخصیت Jack به یکی از پرسش‌های اصلی آن‌ها تبدیل شده است.

پائول سیج (Paul Sage) کارگردان بازی Borderlands 3 در گفتگوی جدید خود در خصوص موضوعات مختلفی صحبت کرده که یکی از آن‌ها به عدم حضور Jack مرتبط می‌شود. به گفته سیج، ایده بازگردادندن این شخصیت منفی محبوب سری جزو گزینه‌های سازندگان بود.

بله ما در ابتدا این موضوع را در نظر گرفتیم. ما می‌دانستیم که طرفداران Jack را دوست دارند و می‌دانستیم که به واسطه این کار با واکنش زیادی مواجه می‌شویم. اما در انتها تصمیم گرفتیم از ایده بازگرداندن این شخصیت بگذریم.

البته افرادی که پیش از این Borderlands 2 را به اتمام رسانده بودند روی بازگشت این شخصیت هم حساب نمی‌کردند. با این حال با توجه به اینکه در خصوص مجموعه Borderlands در حال صحبت هستیم وقوع هر چیزی امکان‌پذیر بود.

به نظر من نسخه دوم بازی پایانی قطعی برای شخصیت Jack حداقل در عناوین اصلی این سری به همراه داشت. بازگرداندن آن به معنی نادیده گرفتن تمامی کارهایی بود که گیمرها در بازی دوم انجام داده بودند. به همین دلیل باید بگویم Jack دیگر رفته و انتظار بازگشت او را نداشته باشید.

عنوان Borderlands 3 در تاریخ 13 سپتامبر 2019 برابر 22 شهریور 98 برای پلتفرم‌های Xbox One، PlayStation 4، گوگل استیدیا و کامپیوترهای خانگی عرضه می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.