اخبار بازی

Bloodborne جدای از بسته الحاقی داستانی جدید، بروزرسانی جدیدی نیز دریافت خواهد کرد

در حالی که دارندگان و طرفداران عنوان موفق Bloodborne بی‌صبرانه منتظر عرضه شدن «The Old Hunters» تنها بسته الحاقی جدید داستانی بازی و اضافه شدن محتواهای جدید اعم از مکان ها و سلاح های جدید به بازی هستند، سازندگان بازی از بروزرسانی جدیدی به منظور اضافه کردن محتواهای جدید به بازی برای آن دسته از افرادی که فعلا قصد خرید این بسته الحاقی را ندارند پرده‌ برداری کرده‌اند و در این بین پیرامون این بروزرسانی جدید اطلاعاتی نیز به معرض انتشار رسانده‌اند.با بازیسنتر همراه باشید.

 

این بروزرسانی جدید باعث اضافه شدن گروه و انجمنی جدید با نام "The League" به بازی می‌شود که بازیکن ها با ملحق شدن به آن می‌توانند جهت پیشروی در بازی از بازیکن های آنلاین دیگر عضو این مجمع یا شکارچیان NPC درون دنیای بازی کمک بگیرند و یا اینکه در لیدربوردی آنلاینی که به واسطه این بروزرسانی در آینده به بازی اضافه خواهد شد با یکدیگر به رقابت بپردازند و سطح رتبه خود را بالاتر ببرند.!

 

همچنین با دریافت این بروزرسانی یک سلاح جدید با نام "The League Cane" نیز به بازی افزوده خواهد شد که از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است.!

 

پیرو رونمایی از این بروزرسانی، سازندگان از یکی دیگر از سلاح های جدیدی که به واسطه افزونه جدید بازی یعنی «The Old Hunters» به بازی افزوده خواهد شد نیز پرده برداری کرده اند و این سلاح "the Moonlight Holy Blade" نامیده می‌شود که طرفداران قدیمی استودیوی «FromSoftWare» از آن به عنوان نسخه بلادبرن سلاح "Moonlight Greatsword" که اولین بار در سری Dark Souls و King's Field به نمایش درآمده بود، یاد می‌کنند.

 

 data-src=

"the Moonlight Holy Blade"

البته باید ذکر کرد که هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای عرضه این بروزرسانی اعلام نشده است، اما انتظار می‌رود که تاریخ عرضه آن همزمان با زمان عرضه تنها بسته الحاقی بازی یعنی «The Old Hunters» باشد. «The Old Hunters» به قصد اضافه کردن سه منطقه جدید، ده سلاح جدید و همینطور عناصر داستانی جدید به بازی با قیمت $20 در تاریخ 24 نوامبر مصادف با 3 آذرماه منتشر خواهد شد.

 

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.