اخبار بازی

امسال بار دیگر عنوان Blade Runner را خواهیم دید

نسخه‌ای پیشرفته از بازی در راه است

دارندگان حقوق عنوان محبوب  Blade Runner ، شرکت Alcon Entertainment و استودیوی Nightdive اعلام کردند که نسخه بازسازی شده این بازی ماجراجویی که در سال 1997 منتشر شد، امسال به بازار خواهد آمد.
این عنوان برای پلتفرمهای Nintendo Switch، PS4 ، PC و Xbox One با نام Blade Runner: Enhanced Edition عرضه میشود. عنوان Blade Runner برگرفته از فیلم ساخته شده توسط کارگردان مشهور Ridley Scott در سال 1982 میلادی با همین نام است. این عنوان جوایز بسیاری را در سال عرضه به خود اختصاص داد و موفق به فروش بیش از 1 میلیون نسخه از بازی هم شد که برای آن زمان موفقیتی چشمگیر است.

داستان بازی عنوان Blade Runner در سال 2019 اتفاق می افتد و شما در نقش پلیس جوانی در شهر نیویورک به نام Ray McCoy ، تحقیقاتی در رابطه با پرونده ای جدید را بر عهده دارید. شما با توانایی های کارآگاهی خود باید به سر نخ هایی در رابطه با این پرونده برسید. داستان بازی همزمان با نسخه اول فیلم بلید رانر جریان دارد. در نسخه ای از بازی که امسال خواهیم دید، قرار است که بیشتر مدل کاراکترها، انیمیشن و برش صحنه ها به روز شوند. در صدر تغییرات، اضافه شدن ویژگی هایی همچون امکان شخصی سازی تنظیمات کیبورد و موس و پشتیبانی از حالت widescreen را شاهد خواهیم بود.

آقای Stephen Kick مدیر عامل استودیوی Nightdive درباره تغییرات این بازی به استفاده از موتور KEX اشاره کرد و گفت :”این عنوان برای ما در هر سطحی که فکر کنید، موفقیت بزرگی است. ما از KEX برای ارتقا گرافیک و تجربه بازی شما با حفظ دید و گیمپلی استودیو Westwood استفاده خواهیم کرد.” وی افزود : ” در زمانی که شما از بازی در سیستمی مدرن بهره میبرید، بازی آن چیزی که قبلا دیده و احساس میشد به نظر نخواهد رسید اما همان شکوه قبلی را به شما یاد آوری خواهد کرد.

احسان عجمی نژاد فرد

َAre gamers really scaping Reality or just enjoying different ones ?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا