اخبار بازی

Black Ops 2 بر روی Wii U ؟! شاید!

طبق یک برنامه ی کاری که توسط یکی از تسترهای کمپانی سازنده ی عنوان Black Ops 2 بر روی وبسایت LinkedIn منتشر شده است، حکایت از آن دارد که شرکت Treyarch مشغول ساخت عنوان Black Ops 2 برای Wii U می باشد.

همچنین طبق اخباری که بر روی وبسایت LinkedIn قرار گرفته است، مشخص شد که تعدادی از تسترهای مخصوص کمپانی Treyarch در یکی از استدیوهای سانتا مونیکا، از ماه می تا به حال مشغول برطرف کردن مشکلات و باگ های بخش مولتی پلیر نسخه ی Wii U و همچنین PS3 می باشند. البته هنوز هیچ خبری مبنی بر عرضه ی این عنوان بر روی Wii U منتشر نشده است اما با توجه به خبرهای موجود، به نظر می رسد که باید عنوان BLack Ops 2 را نیز به عنوان های Wii U اضافه کنیم.

همچنین در ماه قبل تعدادی از خرده فروشان این عنوان برای خرید در لیست خود قرار داده بودند و ممکن است این خرده فروشان چیزهای بدانند که ما از آنها بی اطلاع باشیم. پس باید تا پایان ماه صبر کنیم و منتظر بمانیم و ببینیم که چه اتفاقی رخ خواهد داد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.